Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


CDW - формат файлу. Чим відкрити CDW?

  1. Де зустрічається?
  2. Програми для перегляду CDW
  3. Конвертація в PDF

Файл формату CDW відкривається спеціальними програмами. Щоб відкрити цей формат, скачайте одну із запропонованих програм.

CDW - це формат векторної графіки для відображення макетів і креслень. Розширення дозволяє переглядати, редагувати і передавати креслення для їх перегляду за допомогою програмного забезпечення від різних розробників.

Де зустрічається?

CDW - це файл, який створюється програмним забезпеченням КОМПАС. Документ може містити технічні креслення, зображення, механічні моделі, принципові електричні схеми з моделюванням їх роботи.

Також, CDW підтримує можливість показу технічної документації до фізичного пристрою - моделі виробничої деталі, комп'ютеризованого верстата або машини.

Програми для перегляду CDW

Відкрити CDW можна в програмі КОМПАС будь-якої версії. Програмне забезпечення підтримується всіма ОС. Так як установка додатки займає тривалий час, а безкоштовний період використання становить всього 30 днів, для швидкого перегляду файлу можна скористатися утилітою КОМПАС-3D Viewer . З її допомогою можна тільки переглянути і роздрукувати вміст, без функції редагування.

Конвертація в PDF

Як правило, підсумкові файли з кресленнями потрібно друкувати або передавати між користувачами. Для зручності перегляду краще конвертувати CDW в PDF . В процесі друку PDF дрібні деталі креслення не змінять своє місце розташування, і будь-який користувач зможе переглянути вміст такого документа на ПК або смартфоні.

Щоб відкрити файл онлайн або змінити початкове розширення на PDF, скористайтеся онлайн-конвертером . Завантажте креслення на веб-сайт і виконайте перетворення. Також, є можливість конвертувати CDW в HTML для подальшого додавання креслення на створюваний веб-сайт.

Щоб зберегти можливість виправити виявлені помилки, необхідно зробити бекап початкового CDW перед виконанням конвертації.

Де зустрічається?
Де зустрічається?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика