Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


BlackBerry KEYone. Я так довго чекав ...

KEYone представили в перший день MWC2017 . Незважаючи на це, світові продажі смартфона почалися в кінці квітня і в кінці травня (в залежності від регіону, наприклад, в Канаді і США продажі стартували 27 травня), але замовлення на пристрій брали відразу ж після презентації моделі. Україна не стала винятком, і можливість замовити KEYone ще в лютому дійсно була, і серед поціновувачів "екзотики" користувалася попитом. І ось через кілька місяців очікування, в мої руки потрапляє BlackBerry KEYone.

перші враження
перші враження

BlackBerry Mobile зробили все для того, щоб зберегти спадщину канадського виробника, і тому я впевнено можу заявити, що KEYone є відмінним продовженням QWERTY-смартфонів "Ожини". Десь він трохи нагадує Passport SE, десь помітні схожості з iPhone 6, але в цілому модель дуже самобутня й оригінальна. Ось згадати щось схоже я не зміг, якщо у вас це вийде, обов'язково вкажіть модель в коментарях.

Зібраний смартфон якісно - ніяких претензій до виробника немає. Наскільки гладко працює ПО поки говорити рано, але, думаю, що і з цим проблем не буде (сподіваюся тандем 7 Андрода і фірмових додатків BlackBerry зроблять свою справу).

В руці KEYone лежить зручно, а прогумована спинка забезпечує надійне зчеплення з будь-якою поверхнею. Так що впустити смартфон буде вкрай складно (і вкрай нерозумно, адже комплектуючі до моделі надійдуть в Україну ще не скоро).

На окрему увагу заслуговує клавіатура. Виготовлена ​​вона з матеріалу, що нагадує той, що використовувався в BlackBerry P9983. Природно, ніякої гравіювання поки немає, але це не критично, з огляду на наявність віртуальної клавіатури і транслітерації.

Клавіші клавіатури м'які, натискаються легко
Клавіші клавіатури м'які, натискаються легко. Свайпа по ним теж одне задоволення (хто не знає, їх можна використовувати для скролла веб-сторінок або перегортання сторінок в документах). Компанія нагородила клавіатуру KEYone двома фішками:

1. Сканером відбитку пальців в клавіші пробіл.
2. Можливістю запрограмувати кожну кнопку під конкретну програму (наприклад, затиснув клавішу F і запустив Facebook).

На практиці все це повинно бути корисно, але, з урахуванням вкладки продуктивності, спеціальної кнопки на бічній грані для швидкого запуску додатків і інших «родзинок» попередніх смартфонів DTEK50, DTEK60 і Priv, активно використовувати нові "прийоми" я навряд чи буду.

підсумок

Говорити про технічні характеристики пристрою я не маю наміру. ось посилання на сайт виробника , Де можна ознайомитися з усіма специфікаціями KEYone. В інтернеті повно російськомовних оглядів смартфона, детально описують переваги і недоліки моделі. Але жоден оглядач не здатний передати вам wow-ефект від KEYone (а). А він дійсно є, і це дуже здорово!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика