Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Battery Fuel Gauge (віджет заряду батареї) »Андроїд скачати apk гри, програми, теми та шпалери, додатки, віджети, книги, відео і музику. Все для телефону на Google Android - Samsung, LG, HTC, Motorola, Acer, Sony Ericsson, Huawei, Alcatel, Dell, T-Mobile і інших на Android-Touch.ru

В общем-то, для будь-якого мобільного пристрою стан батареї життєво важливо, але коли заходить мова про смартфони на Android, важливість заряду акумулятора стає критичною В общем-то, для будь-якого мобільного пристрою стан батареї життєво важливо, але коли заходить мова про смартфони на Android, важливість заряду акумулятора стає критичною. Чи не простежив де треба, села батарейка - і власник залишається без зв'язку, без фотокамери, без Інтернету і без можливості зробити замітку. Зате з високотехнологічним пристроєм з крутим брендом на табличці.

Уникнути таких ситуація можна двома способами. Або купити другий акумулятор (хоча це несерйозно - по-перше, постійно знімати кришку не найкраща ідея, по-друге, запасний акумулятор теж треба постійно заряджати). Або постійно відслідковувати рівень заряду. Це важливо навіть в тих ситуаціях, коли стиль Вашому житті не дозволяє постійно звертати увагу на невеликий індикатор в системній панелі. Тут і приходить на виручку віджет Battery Fuel Gauge.

Встановивши і активувавши його на робочому столі, Ви перетворюєте екран свого смартфона в справжню приладову панель - з індикатором і стрілкою. Тепер рівень «палива» в Вашому «баку» буде показаний гранично наочно, так, що навіть мигцем кинутий погляд вхопить з екрану найважливішу інформацію. Для повної ж наочності шкала віджета розбита на зони - від білої (мовляв, все в порядку) до червоної (падіння рівня заряду критичне) .На цьому тлі виділяється яскраво-зелена стрілка. Нехай Androidі позбавлений сумнозвісної хвороби Windows Mobile, де повний розряд акумулятора вів до втрати даних на пристрої, допускати таке все одно не потрібно.

Віджет можна встановити як в великоформатному варіанті (4х2), так і в міні-версії (2х1). Мабуть, єдиний його недолік - те, що дані на ньому оновлюються не миттєво, а періодично. Таким чином, в своїй оцінці стану батареї він може помилятися на кілька відсотків в оптимістичну бік. Але це не так страшно, враховуючи, наскільки більш ефектним цей віджет робить вигляд Вашого смартфона.

Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Назва: Battery Fuel Gauge
Версія програми: 1.06
Платформа: не нижче Android 1.6

Завантажити: battery_fuel_gauge_v1.0.6.apk [179,07 Kb]

Battery Fuel Gauge (віджет заряду батареї) імовірно підійде для смартфонів: Samsung Galaxy S II I9100, HTC EVO 3D + Incredible S + Desire HD, Motorola Atrix 4G + Milestone 2 + XT701, LG Optimus 3D P920, HTC Sensation, Sony Ericsson Xperia Arc S, Google Nexus S, Acer Liquid, Garmin-Asus A10, Huawei Ideos U8150 (і інших моделей).

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика