Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


батарейка LR626

 1. Технічні характеристики батарейки LR626
 2. Аналоги батарейки LR626
 3. Області застосування елемента живлення
 4. Чи можна заряджати батарею LR626
 5. Популярні виробники і їх особливості
 6. На що звернути увагу при придбанні

Невеликі джерела живлення типу LR626 використовуються в основному в маленьких ліхтариках, спалахи фотоапаратів, сигналізації. Батарейки мають малий розмір, однак технічні характеристики у них високі. Завдяки відмінним показникам енергоємності та малому коефіцієнту саморазряда вони служать довго.

Технічні характеристики батарейки LR626

Технічні характеристики і параметри батарей LR626 в залежності від виробника нічим не відрізняються. Часом самі недорогі варіанти є такими ж якісними, як і ті, що випускають відомі бренди. Увага в першу чергу варто звертати на те, наскільки добре мініатюрний джерело живлення підходить саме до того пристрою, в якому він буде використовуватися.

Основні параметри таблеток LR626: Основні параметри таблеток LR626:

 • діаметр - 6,8 міліметрів;
 • товщина - 2,6 міліметрів;
 • вага - 1,10 грам (деякі виробники випускають варіанти вагою близько 1,11-1,12 грам).

Тип електроліту, тобто хімічного елемента, завдяки якому виробляється електрика - марганцево-лужний. Номінальна напруга дорівнює 1,5 Вольта. При цьому номінальна ємність становить 18 мАг. Деякі виробники стверджують, що їхні батареї видають 20 мАг.

Окремо увагу варто звернути на сферу використання. LR626 добре працюють при високих температурах, а ось при низьких - нижче -10 градусів починають швидко розряджатися. Якщо ви збираєтеся використовувати джерело живлення при більш низьких температурах, то варто звернути увагу на моделі з іншим хімічних елементом.

Значення Основне позначення LR626 Вид марганцево-лужний елемент Ємність 18 мАг Напруга 1,5 В Форма Пігулка, монетка Висота 2,6 мм Діаметр 6,8 мм Маса ~ 1,1 гр

Аналоги батарейки LR626

Аналогів у монетки з маркуванням LR626 на сучасному ринку близько десятка.

Серед них популярністю користуються 376,, 177, LR66, SR66, SR626, SR626 та SR626SW . Ці пристрої мають схожі технічні характеристики, але можуть мати відмінний діапазон температур експлуатації та зберігання і параметри саморазряда.

Варто звернути увагу на те, в яких саме умовах будуть використовуватися батарейка, щоб вона виявилася максимально ефективною.

Області застосування елемента живлення

Областей, де застосовуються батарейки LR626 і її аналоги безліч. В першу чергу це спалахи фотоапаратів. Але також джерела живлення у вигляді невеликої таблетки використовують в маленьких ліхтариках, охоронних системах.

Їх можна зустріти в:

 • мобільних гаджетах;
 • брелках автомобільних сигналізацій;
 • автомобільних датчиках;
 • калькуляторах;
 • електронних вагах для продуктів;
 • наручних годинниках;
 • невеликий комп'ютерній техніці;
 • автономних датчиках.

Велика сфера застосування LR626 пояснюється тим, що марганцево-лужний елемент подає стабільну енергію, без коливань. При цьому джерело живлення такого типу має низький коефіцієнт саморозряду, отже, служить довше за своїх аналогів.

Чи можна заряджати батарею LR626

Заряджати батарейку з позначенням LR626 не можна, так як це не акумулятор. Але через невелику вартість і високої продуктивності це не є великою проблемою.

Популярні виробники і їх особливості

На сучасному ринку батарейки LR626 практично у кожного виробника відрізняються високою якістю. Купити їх можна за ціною від 10 рублів. При цьому деякі варіанти коштують значно дорожче. Пояснюється це тим, що батарейки покриваються спеціальним захисним покриттям, або можуть працювати при дуже низьких температурах.

Кращими, згідно з відгуками споживачів в інтернет, є джерела живлення компаній Camelion, Maxell, Renata, Sony, Vartа. Батарейки цих фірм мають гідну якість, довго служать, але при цьому коштують копійки.

На що звернути увагу при придбанні

Звичайно, при виборі джерела живлення важливу роль відіграє те, для якого обладнання воно адресоване. Якщо для годин, то вибрати можна не надто потужну батарею. А ось для автомобільної сигналізації, ліхтарика слід підібрати максимально потужну модель.

Звернути увагу при виборі та купівлі слід на: Звернути увагу при виборі та купівлі слід на:

 • напруга і вольтаж;
 • ємність і потужність;
 • Рівень саморазряда;
 • Температурний робочий режим.

Окремо варто відзначити небезпека всіх мініатюрних елементів живлення. При попаданні всередину організму марганцево-лужний елемент може привести до отруєння. В обов'язковому порядку слід не допускати контакту маленьких дітей з пристроями, з яких можна легко вийняти батарейку.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика