Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Автоматичний спрей Air Wick Freshmatic

Хороші і якісні освіжувачі повітря не так легко знайти, як здається спочатку.
зараз ринок побутової хімії дивує всіх різноманіттям засобів для усунення неприємних запахів - там є всі види освіжувачів, починаючи з звичайних балонів і закінчуючи механічними і електронними дозаторами.
Звичайно, самостійно стоїть спробувати розшукати відповідний освіжувач для будинку або офісу, але щодня з'являється так багато варіантів, що доводиться витрачати купу часу на пошук.

Одним з найвідоміших і професійних освіжувачів повітря є бренд під назвою «Air Wick» Одним з найвідоміших і професійних освіжувачів повітря є бренд під назвою «Air Wick».
Спочатку він був створений в США в 1944 році, а в нинішній час утримує лідируючі позиції в сфері оптово - роздрібної торгівлі професійної побутовою хімією.
Автоматичні спреї AirWick зі змінними балонами - це компактні освіжувачі, яким самостійно можна задати частоту і інтенсивність ароматизації за допомогою перемикача, розташованого збоку диспенсера. Крім усього цього, змінні блоки можна вибирати на свій смак - будь то свіжість водоспаду, м'якість кашеміру і ванілі, ніжність шовку і лілії - вибір завжди залишається за Вами!
Дозатори Air Wick використовуються в будь-яких приміщеннях - ресторанах, кафе, готелях, готелях, будинки і на дачах.
Приємні, ненав'язливі пахощі підтримують хорошу «погоду в будинку» і сприяють збереженню чудового настрою, а багата палітра ароматів допомагає усунути неприємний запах і створити в приміщенні атмосферу внутрішньої гармонії і затишку.

Інструкція по використанню автоматичного освіжувача повітря (дозатора) Air Wick Freshmati c (Ервік Фрешматік)

1:

Вийміть диспенсер з фабричної упаковки.

У комплект повинні входити

  • освіжувач - автомат
  • змінний аерозольний картридж
  • дві запечатані пальчикові батарейки типу АА
2:

Відкрийте дозатор Air Wick (для цього на задній частині пристрою є кнопка зверху), потягнувши на себе фронтальну частину диспенсера.

Встановіть коліщатко на задній частині пристрою в крайнє ліве положення OFF (на значок «точка») - стан, при якому автоматичний режим спрацьовування відключений. У цьому положенні користуватися освіжувачем неможливо.

Диспенсер може працювати тільки в автоматичному режимі, з установкою певних періодів спрацьовування. Кнопки для разового ручного спрацьовування немає.

3:3:

Натисніть на кнопку на задній частині диспенсера над коліщатком регулювання частоти спрацьовування, і акуратно потягніть вниз до характерного щічка. Далі досить потягнути за кришку в бік, зворотний від кнопки: диспенсер відкриється навпіл, на дві практично рівні частини. Натисніть на кнопку на задній частині диспенсера над коліщатком регулювання частоти спрацьовування, і акуратно потягніть вниз до характерного щічка 4:

Встановіть два елементи живлення, правильно дотримуючись полярності.

Ліва батарейка повинна бути розташована плюсом вгору (кінець батарейки з маленьким виступом), батарейка з правого боку встановлюється навпаки, плюсом вниз.

5:5:

Зніміть захисний ковпачок з балона з освіжувачем повітря ЕрВік (надалі він більш не знадобиться), переконайтеся, що на голівці змінного флакона для автоматичного диспенсера присутній дві чорні магнітні смужки, і балон освіжувача повітря не є підробленим, і, як наслідок, з своєму складі містить безпечні для Вашого здоров'я компоненти.

У разі відсутності захисних смуг на голівці аерозольного балона, такий змінний картридж працювати не буде. При цьому буде блимати червоний індикатор.

Миготіння червоного індикатора відразу після першого розпилення означає помилку: дозатор не поширюватиметься аромат, так як не розпізнає змінний балон як AirWick. Будь ласка, зверніться в безкоштовну службу підтримки клієнтів за номером телефону 8 800 505 1 500. Дзвінок на території РФ безкоштовний.

6:
6:

При вимкненому положенні коліщатка перемикача вставте змінний балон носиком-розпилювачем назовні. Червоний важіль в цей час повинен бути в піднятому положенні. При вимкненому положенні коліщатка перемикача вставте змінний балон носиком-розпилювачем назовні 7:

Закрийте кришку диспенсера, до характерного щічка. Встановіть пристрій на рівну поверхню, не направляючи диспенсер в обличчя. Встановіть на регуляторі, на задній частині диспенсера необхідний інтервал між розпиленням: низький (9 хвилин), середній (18 хвилин) і високий (36 хвилин).

Після включення розпорошення почнеться автоматично через 15 секунд. Почати розпорошення раніше або вручну неможливо.

8:8:

Перевірте, що дозатор не спрямований розбризкуючим отвором в обличчя і встановіть його в зручному для Вас місці. Рекомендується розміщувати пристрій на висоті не нижче 2-х метрів від статі. Перевірте, що дозатор не спрямований розбризкуючим отвором в обличчя і встановіть його в зручному для Вас місці 9:

Якщо через 15 секунд після установки нового картриджа в автоматичний освіжувач повітря Air Wick розпорошення не розпочалося, і з'явився червоний сигнал, це означає, що батарейки встановлено невірно, або розряджені. Слід замінити дві пальчикові батарейки типу АА. Якщо при установці нового картриджа загоряється червона лампочка, значить, використовується неоригінальний балон з освіжувачем повітря, і на ковпачку немає двох захисних чорних магнітних смужок. З новим справжнім балоном диспенсер освіжувача повітря AirWick буде працювати гарантовано справно.

Миготіння червоного індикатора означає, що балончик з освіжувачем AirWick підлягає заміні. Дотримуючись вищевказаного в інструкції, замініть балон.

Дотримуючись вищевказаного в інструкції, замініть балон


Увага: Ознайомтеся з запобіжними заходами і інструкцією із застосування перед використанням. Використовуйте тільки за призначенням. Уважно прочитайте запобіжні заходи до змінного аерозолю. Балончик знаходиться під тиском. Встановіть регулятор інтенсивності аромату в положення «OFF» перед тим, як вставити змінний аерозоль. НІКОЛИ не направляти РОЗБРИЗКУВАЧ СЕБЕ ТА ІНШИХ В ОБЛИЧЧЯ. ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО! Під час роботи пристрою не вставляйте в нього пальці або будь - які предмети. Якщо Ви залишаєте будинок більш, ніж на тиждень, вимкніть пристрій, перевернувши вимикач в положення «OFF» (при цьому обнуляється лічильник розпилень). Використовуйте тільки лужні батарейки. Бережіть батарейки від води, вогню і впливу високих температур. Якщо батарейки течуть, негайно вийміть їх і видаліть всі патьоки. Виймайте батарейки, якщо пристрій довго не використовується.

Запобіжні заходи:
Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці. Вогненебезпечно! Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Чи не встановлювати і не залишати поблизу джерел тепла, електричного обладнання. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Не вдихати спрей. Чи не розбирати і не давати дітям! Уникати контакту з очима. У разі потрапляння в очі промити водою і звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати упаковку. У разі потрапляння на поверхні негайно протерти сухою ганчіркою. Не розпиляти на їжу і тканини. Використовувати тільки в провітрюваних приміщеннях. Не протикати та не спалювати після використання. Використаний змінний аерозоль можна утилізувати разом з побутовим сміттям. Не містить озоноруйнуючих речовин.
Склад аерозолю: пропан, бутан, етиловий спирт, ароматизатор, лімонен, цитраль, ліналоол. Може викликати алергічну реакцію у людей, чутливих до компонентів ароматизатора.

До речі ...

Купіть у нас товари на суму 7000 рублів і отримаєте комплект Air Wick Freshmatic

безкоштовно!

Нещодавно ведуча програми «Зніміть це негайно!» Наталія Стефаненко знялася в рекламі ароматизаторів Air Wick Freshmatic компанії Reckitt Benckiser.

Ролик представлений у вигляді інтерв'ю, де модель розповідає про те, як вона створює комфорна і затишну атмосферу в домі за допомогою автоматичного ароматизатора повітря Air Wick Freshmatic. У рекламі демонструється широта продуктової лінійки, і які аромати воліє сама Наталя.

Наталія Стефаненко - російська та італійська модель, актриса, ведуча телешоу «Зніміть це негайно!» І «З'їжте це негайно!» На телеканалі СТС в Росії. Так само вона є ведучою телешоу "Italia's Next Top Model".

Наталія Стефаненко народилася 18 квітня 1971 року в Свердловській області. Її батько - інженер-ядерник, мати - вихователька в дитячому садку. Наталія навчалася в Московському інституті сталі і сплавів.

Дівчина активно займалася спортом, і в число її хобі входило плавання, яким вона займалася досить тривалий час. Через деякий час вона дуже досягла успіху в даному виді спорту. Наталя не стала працювати за фахом або продовжувати спортивну кар'єру. Долю її визначив щасливий випадок. У період випускних іспитів, вирішивши відпочити від навчання, Наталя пішла на конкурс краси модельного агентства «Еліт» в Москві. Її друг запропонував заради сміху продефілювати по подіуму. Оскільки нічого не треба було робити, а тільки вийти, показати себе і сказати пару слів журі, Наталя зробила це.

Наталю запросили в США працювати моделлю. Але Наталя відмовилася, так як хотіла захистити диплом. Після закінчення університету Наталя вирішила стати моделлю, зробила візу через агентство, приїхала до Італії і почала працювати. Її кар'єра моделі почалася з фотозйомок. Якось в ресторані Наталю помітив ТВ-режисер і запросив працювати на телебаченні. Стефаненко з'являлася на екрані в парі з відомим телеведучим. Оскільки вона не знала італійського, в паузах вимовляла тільки слово "Так". Але через кілька випусків Наталя почала активно вивчати італійську мову.

Її чоловіка звати Лука Саббіону, італієць, модель, власник марки «Jackal» і юрист за освітою. Вони зустрілися в 1993 році, через два роки одружилися. У них є дочка Олександра. Крім модельної кар'єри, Наталія знімається в кіно.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика