Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Анонси: Сенсорний телефон з двома сім-картами Fly E195 представлений в Росії

Бренд Fly анонсував на російському ринку новий недорогий сенсорний телефон з підтримкою двох сім-карт.

Бренд Fly анонсував на російському ринку новий недорогий сенсорний телефон з підтримкою двох сім-карт

E195 працює в стандартах GSM / GRPS / EDGE (900/1800 МГц) і базується на проприетарной платформі з простим, але функціональним інтерфейсом. Телефон виконаний у форм-факторі моноблок і обладнаний сенсорним екраном з діагоналлю 3.5 дюйма і дозволом 320 х 480 пікселів, 3.2-мп камерою, модулями Wi-Fi і Bluetooth, 3.5-мм аудіовиходом і акумулятором ємністю 1000 мАг.

Що стосується програмного забезпечення, в активі новинки віджети, браузер Opera Mini, e-mail клієнт, підтримка Java і додаток uTalk для обміну повідомленнями через сервіси Facebook, «ВКонтакте», «Однокласники», Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, Google Talk, ICQ , Jabber, iChat / Mobile Me і gagu-gagu.

Fly E195 виходить у продаж в Росії вже на наступному тижні за рекомендованою ціною 4390 рублів.

Міні-сайт Fly E195

© Варвара Батьківська,, за матеріалами прес-релізу

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика