Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Якщо комп'ютер не включається і видає різні звукові сигнали.

  1. Cігнали Phoenix AwardBIOS

У цій статті ми спробуємо самостійно провести діагностику комп'ютера . І так, якщо при запуску комп'ютера, він не запускається і видає різні звукові сигнали - це означає, що Bios материнської плати виявив помилки в роботі обладнання. Давайте для початку розберемося, що таке Bios. BIOS - це базова система введення / виведення даних, іншими словами мікропрограма яка відповідає за початкове завантаження комп'ютера. Версії «биосов» бувають різними (AwardBIOS, Phoenix AwardBIOS, AMIBIOS).

Різні версії BIOS.

Якщо Ви хочете дізнатися детально інформацію про вашому Bios досить в операційній системі запустити утиліту «Зведення про систему» ​​(ПУСК> ПРОГРАМИ> СТАНДАРТНІ> СЛУЖБОВІ> ЗВЕДЕННЯ ПРО СИСТЕМУ), або при старті комп'ютера натиснути клавішу «DEL» або «F2», після чого Ви відразу потрапите в налаштування BIOS, зазвичай розділ «Main». А як же бути коли комп'ютер не запускається і видає різні звукові сигнали. Зазвичай якщо комп'ютер не включається і подає звуковий сигнал - це означає про несправності якогось устаткування. Нижче, в таблиці ми постараємося привести звукові сигнали для різних версій BIOS з їх описом. І так поїхали:

Cігнали Phoenix AwardBIOS

Тип сигналу Значення сигналу Один короткий Обладнання успішно пройшло перевірку Два коротких Помилка при тестуванні оперативної пам'яті Три коротких Помилка при тестуванні оперативної пам'яті Чотири коротких Несправності в материнській платі (неполадки таймера) П'ять коротких Можлива несправність в процесорі Шість коротких Несправна клавіатура або контролер клавіатури Сім коротких Несправності в материнській платі (помилка віртуального режиму) Вісім коротких Проблеми з відеокартою Дев'ять коротких Проблеми, пов'язані з мікро рограмма BIOS Десять коротких Помилка BIOS, дані в BIOS не оновлюється Одинадцять коротких Несправність в материнській платі, може призвести до пошкодження мікросхем кеш-пам'яті

сигнали AwardBIOS

Тип сигналу Значення сигналу Один короткий Обладнання успішно пройшло перевірку Два коротких Збилися установки CMOS, або інші несуттєві помилки Три довгих Несправність в материнській платі Один сигнал і порожній екран Проблеми з відеокартою Один довгий і один короткий Проблеми з пам'яттю Один довгий і два коротких Проблеми з відеокартою або не підключений монітор Один довгий і три коротких Помилка клавіатури, можливі проблеми з контролером клавіатури Один довгий і багато коротких Пошкодження мікросхеми BIOS Постійні довгі Проб еми з пам'яттю (невірно встановлена, несправна), можливо, материнська плата не підтримує даний тип пам'яті Постійні короткі Проблеми з блоком живлення Сигнали відсутні Проблеми з блоком живлення

Сигнали Phoenix AwardBIOS

Тип сигналу Значення сигналу Один короткий Обладнання успішно пройшло перевірку Два коротких Помилка при тестуванні оперативної пам'яті Три коротких Помилка при тестуванні оперативної пам'яті Чотири коротких Несправна материнська плата (неполадки таймера) П'ять коротких Можливо проблеми з процесором Шість коротких Несправна клавіатура або контролер клавіатури Сім коротких Несправності в материнської плати (помилка віртуального режиму) Вісім коротких Проблеми з відеокартою Дев'ять коротких Помилки BIOS або пошкоджена мікросхема B IOS Десять коротких Помилка BIOS, дані в BIOS не оновлюється Одинадцять коротких Несправності в материнській платі, може призвести до пошкодження мікросхем кеш-пам'яті

Після визначення можливих несправностей материнської плати або обладнання давайте розглянемо варіанти усунення.

Проблеми, пов'язані з роботою оперативної пам'яті.

Якщо у Вас встановлено дві плати пам'яті, можна по черзі витягти одну з них і таким чином з'ясувати яка несправна, або якщо є додаткова плата замінити.

Проблеми, пов'язані з відеокартою.

Бувають випадки, коли на комп'ютері встановлено дві відеокарти одна інтегрована інша зовнішня, в такому випадку можна витягти зовнішню відеплату і підключити монітор до вбудованого відеоадаптера і таким чином з'ясувати який відеоадаптер несправний. Також потрібно не забувати, що після отримання зовнішнього відеоадаптера можливо Вам доведеться зайти у відповідний розділ BIOS і включити вбудований відеоадаптер.

Проблеми, пов'язані з неправильно вибрано параметр BIOS.

У таких випадках достатньо при старті комп'ютера, якщо він все ж запускається, перейти в Bios і завантажити настройки за замовчуванням (Load Optimized Defaults) натиснути клавішу F10 і Y. Якщо ж комп'ютер не стартує і не проходить перевірку обладнання можна зробити скидання Bios вручну. Для цього нам знадобиться викрутка. Знімаємо ліву бічну кришку системного блоку, знаходимо перемичку CLEAR CMOS (у якій всього два положення) виставляємо її в інше положення і запускаємо комп'ютер, природно він не запуститься. Після чого ставимо перемичку в попереднє положення і пробуємо запустити комп'ютер. Можливо, після цих операцій Вам доведеться зайти в настройки Bios і заново їх налаштувати.

Як перевірити несправний блок живлення ми розглянемо в наступній статті.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика