Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати ноутбук для дому?

  1. За якими параметрами вибрати ноутбук?

Що вибрати: ПК або ноутбук, а може бути віддати перевагу моноблок? За якими параметрами підбирати комп'ютер? Подібними питаннями задаються все більше людей. У магазинах товаром заставлені цілі полки, а вибрати щось підходяще для покупців вкрай важко. У цій статті розглянемо питання, як вибрати надійний ноутбук для роботи вдома .

Які вимоги пред'являються користувачами до домашніх комп'ютерів?

Домашні ПК призначені, як правило, для навігації в Інтернеті , Зберігання та обробки фотографій, ігор, перегляду фільмів і інших розваг. Придивляючись, який ноутбук вибрати для будинку, варто робити вибір на користь тієї або іншої моделі виходячи із заданих цілей. Сформулюйте для себе: для чого потрібен ноутбук? І підбирайте машину, яка ідеально задовольнить вашим потребам. При виборі ноутбука для користування вдома, не варто звертати уваги на дуже дорогі моделі. Цілком підійде машина середнього цінового діапазону.

За якими параметрами вибрати ноутбук?

Типовий ноутбук, призначений для роботи вдома, має діагональ монітора 15-16 см і відносно слабкий акумулятор, який забезпечує близько 2 годин автономної роботи (без підключення ПК до мережі). Вага домашнього ноутбука може бути більше, ніж у багатьох його побратимів, оскільки машина призначена для роботи з нею в приміщенні.

Процесор. На сьогоднішній день лідерами вважаються процесори Intel Core-i3, i5 і i7. Якщо ви ставите питанням, як вибрати якісний і недорогий ноутбук, то для роботи вдома буде цілком достатньо процесора i3. Він досить продуктивний і порівняно недорогий.

Оперативна пам'ять. Від цього параметра залежить той факт, наскільки швидко будуть відкриватися офісні додатки, запускатися програми, працювати гри. Якщо ви стоїте перед вирішенням завдання, як вибрати хороший ігровий ноутбук для дому, то звертайте увагу на ті моделі, де обсяг оперативної пам'яті максимальний. Для роботи ж в офісних додатках, обробки фотографій, перегляду фільмів в нормальній якості, буде досить 1-2 Гб оперативної пам'яті.

Виробник. Віддавати перевагу варто машинам, виробники яких спеціалізуються на випуску ПК. Так, наприклад, якщо постане вибір, який вибрати ноутбук для ігор або навігації в Інтернеті: Sony або HP, вибирайте останній. Адже компанія Sony, як і Samsung, безпосередньо не спеціалізуються на випуску комп'ютерної техніки. Ноутбуки - це лише один з їхніх численних продуктів. Хороші мобільні ПК виробляють Apple - їх машини відрізняються стильним дизайном і досить високою ціною. Фірма HP пропонує користувачеві продуктивні і недорогі комп'ютери. ноутбуки Lenovo надійні, проте не надто пристосовані для роботи з потужними додатками. За якими критеріями вибирати виробника ноутбука залежить тільки від вашого гаманця і побажань щодо потужності ПК.

Що вибрати ноутбук або комп'ютер?

Ноутбук передбачає мобільність. Якщо ви хочете користуватися комп'ютером в поїздках, на природі, в кафе та інших місцях, то ноутбук - ідеальне рішення. Можливо, варто придивитися до його молодшому побратиму - нетбуку. Це той же переносний ПК, тільки менших габаритів і більш легкий. З ним значно зручніше пересуватися в просторі. А до дисплея, який менше, ніж у ноутбука приблизно в 1.5-2 рази, ви дуже швидко звикнете.

Сучасні комп'ютери настільки здешевити, що питання «або-або» часто вже не стоїть перед користувачами. Для поїздок сьогодні купуються ноутбуки або нетбуки, а для роботи вдома - стаціонарні ПК, з хорошою відеокартою і великим об'ємом оперативної пам'яті для мережевих ігор, скачування фільмів, роботи в офісних програмах. На відміну від ноутбуків, стаціонарні комп'ютери можуть бути зібрані з окремих комплектуючих і підігнані під певне завдання. Це їх великий плюс, по-порівнянні з портативними ПК.

За якими параметрами вибрати ноутбук?
Що вибрати: ПК або ноутбук, а може бути віддати перевагу моноблок?
За якими параметрами підбирати комп'ютер?
Які вимоги пред'являються користувачами до домашніх комп'ютерів?
Сформулюйте для себе: для чого потрібен ноутбук?
За якими параметрами вибрати ноутбук?
Що вибрати ноутбук або комп'ютер?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика