Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати зовнішній акумулятор

 1. зміст
 2. Що таке портативний USB power bank?
 3. Принцип роботи портативного зарядного пристрою power bank
 4. Особливості, відмінності і характеристики power bank
 5. Вибір ємності зовнішнього акумулятора
 6. Сила струму при зарядці підключених пристроїв (вихідний струм)
 7. Сила струму підзарядки пауер банку (вхідний струм)
 8. Вибір розмірів і ваги портативного power bank
 9. Порівняння літій іонних і літій полімерних зовнішніх акумуляторів
 10. Вибір матеріалу корпусу повербанка
 11. Додаткові функції зовнішнього акумулятора
 12. Вибір фірми виробника зовнішнього акумулятора
 13. Зовнішні акумулятори Xiaomi Power Bank
 14. Зовнішні акумулятори Remax Power Bank
 15. Портативні батареї Rock Power Bank
 16. Зовнішні USB джерела живлення Momax Power Bank
 17. Рекомендації як правильно вибрати зовнішній акумулятор
 18. Резюме: який саме зовнішній акумулятор вибрати
 19. Легкий компактний повер банк для дівчаток і дівчат
 20. Компактний повербанк Remax Power Bank Mini 2600 mAh
 21. Портативний акумулятор як губна помада Remax Power Bank LipMAX RPL-12 2400 mAh
 22. Переносний зовнішній акумулятор для телефону power bank
 23. Переносний зовнішній акумулятор для телефону Xiaomi Mi Power Bank 5000 mAh
 24. Чохол для зовнішнього акумулятора Xiaomi Original case for 5000
 25. Повербанк для телефону з функцією швидкої зарядки Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB805 5000 mAh
 26. Додатковий зовнішній акумулятор для смартфона
 27. Додатковий зовнішній акумулятор для смартфона з підтримкою швидкої зарядки Xiaomi Mi Power Bank 2 10000 mAh
 28. Зовнішня USB батарея для смартфона з підтримкою Quick Charge Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB810 10000 mAh
 29. Портативний зовнішній акумулятор Power Bank для iPhone
 30. Універсальний зовнішній акумулятор для планшета і потужного смартфона
 31. Універсальний зовнішній акумулятор для планшета і потужного смартфона Xiaomi Mi Power Bank 16000 mAh
 32. Великий потужний повер банк для подорожей і походів
 33. Потужний якісний повер банк великої місткості Xiaomi Mi Power Bank 2 PLM05ZM 20000 mAh

У статті наведено рекомендації як правильно вибрати зовнішній акумулятор , як вибрати ємність , силу струму , розміри і вага портативного зарядного пристрою powerbank, розглянуті особливості, відмінності і характеристики power bank , Дані поради на будь додаткові функції варто зосередити увагу в першу чергу.

додаткові функції

Сучасні смартфони та планшети все частіше розряджаються в невідповідний момент. Провідні виробники мобільних пристроїв Apple, Samsung, Huawei, Lenovo, ASUS, Meizu, Xiaomi, Sony, LG, HTC, Alcatel і інші в гонці за технічне першість випускають потужні девайси з продуктивною начинкою, яскравим екраном, безліччю вбудованих датчиків, тачскріном великої діагоналі з підтримкою безлічі торкань. Як наслідок, такі гаджети мають істотне споживання енергії, при цьому далеко не кожне з них комплектується ємною батареєю. Якщо Ви регулярно опиняєтеся в ситуацією, коли енергія Вашого смартфона на кінець, то ця стаття для Вас, а універсальні зовнішні акумулятори power bank - доступний спосіб вирішення цієї проблеми.

На Російському ринку присутній кілька десятків брендів виробників USB powerbank, серед них найбільшим попитом користуються:

 • ASUS
 • Canyon
 • Hame
 • HARPER
 • HIPER
 • InterStep
 • Momax
 • Remax
 • Rock
 • Samsung
 • TP-LINK
 • Xiaomi
 • Yoobao

USB пауер банк допомагає грунтовно продовжити час роботи, він здатний бути джерелом резервного живлення для пристроїв, починаючи з простих дзвонилок, Bluetooth гарнітур і закінчуючи великими планшетами і автономним професійним обладнанням. Зовнішній акумулятор повер банк при наявності USB-кабелю здатний зарядити розряджений девайс за короткий час де завгодно: в автобусі, поїзді, на навчанні, в парку або на природі.


зміст

 1. Що таке портативний USB power bank?
 2. Принцип роботи портативного зарядного пристрою power bank
 3. Особливості, відмінності і характеристики power bank
 4. Вибір фірми виробника зовнішнього акумулятора
 5. Рекомендації як правильно вибрати зовнішній акумулятор
 6. Резюме: який саме зовнішній акумулятор вибрати

Що таке портативний USB power bank?

Універсальний зовнішній акумулятор, або портативний USB power bank - це автономний пристрій харчування, призначене для підзарядки мобільних девайсів (стільникового телефону, смартфона, планшета, фотоапарата, бездротових навушників, а також іншої техніки і аксесуарів) при відсутності доступу до джерела змінного струму - провідний електромережі .

Головною причиною появи портативних USB повер банків послужило посилюється використання мобільної техніки, рівня енергії вбудованих батарей якої вистачає на менший час - в середньому півдня чи день. Щорічно на ринок виходять нові смартфони і фаблет, зі збільшеною діагоналлю, насиченою яскравістю екрану, підвищеною продуктивністю, підтримкою ще більшої кількості датчиків, при цьому батарея залишається тією ж ємності. Великий екран з великою роздільною здатністю і високою щільністю пікселів (PPI), тачскрін з широкою діагоналлю - головні чинники великого споживання харчування і швидкої розрядки смартфона. Для зарядки таких гаджетів в умовах відсутності провідний енергомережі були розроблені портативні зовнішні акумулятори power bank.

У сучасному світі поїздка у відрядження або подорож, виїзд на відпочинок - на природу, рибалку або полювання не обходиться без портативного зарядного пристрою пауер банку. При відсутності електричної розетки, а також інших джерел енергії, переносний пауер банк стає незамінний для безперебійного забезпечення зв'язку протягом тривалого часу, з ним можна не переживати про те, що перегляд фільму ввечері або спілкування в соціальних мережах залишать ненажерливий смартфон або фаблет без енергії.

Середня вага портативної зовнішньої батареї становить 150-300 грам, а ємність 2500-30000 мА / год, компактні моделі здатні перезарядити смартфон один-два рази, а використання ємних портативних USB power bank дозволить відновити батарею смартфона до 10-20 разів. Більшість моделей зовнішніх USB пауербанков наділені повнорозмірним портом USB і поставляються з кабелем USB-MicroUSB, також випускаються зовнішні акумулятори з роз'ємом USB Type C . Топові по ємності портативні батареї power bank можуть також комплектуватися перехідниками для зарядки ноутбуків. Часто для зручності на лицьовій панелі портативного акумулятора powerbank додатково розміщений індикатор рівня харчування, а також вбудований світлодіодний ліхтарик.


Принцип роботи портативного зарядного пристрою power bank

Портативний зарядний пристрій power bank легко відновить енергію підключеного гаджета до необхідного рівня, коли власна батарея мобільного девайса виявилася розряджена. Універсальний зарядний пристрій power bank оснащується одним або декількома елементами живлення, підключеними до плати-контролера, з якої також з'єднані роз'єми для зарядки самого портативного пауер банку і підключеної мобільної техніки.


Термін служби портативного зарядника power bank безпосередньо залежить від якості використовуваних в його складі елементів живлення і матеріалів: чим якісніші комплектуючі використовувалися при виробництві, тим більш надійна у нього конструкція і тим більший термін портативний зарядний пристрій power bank буде радувати власника. Також на термін життя сильно впливає режим експлуатації універсального джерела живлення.

Рекомендації щодо правильної експлуатації:

 • не допускати глибоку розрядку акб (це може призвести до повного її виходу з ладу);
 • заряджати тільки струмами не вище зазначених на УСБ повер банку (відновлення енергії великими струмами призводить до скорочення життєвого циклу батареї);
 • Неможливо зарядити телефон і намагатися не використовувати при негативних або високих температурах (в таких умовах знижується ємність, час експлуатації та коефіцієнт корисної дії).

Таким чином, при виборі універсального зовнішнього usb акумулятора не радимо зупинятися на найдешевших моделі - існує ризик придбати неякісний девайс. Дешеві ЮСБ повербанкі можуть містити неакуратно зібрані елементи, низькоякісні деталі, через які гаджет може передчасно вийти з ладу.


Особливості, відмінності і характеристики power bank

Портативні power bank випускаються в різних розмірах, з різноманітним дизайном, конструктивними особливостями, але оцінюються і відрізняються по основними параметрами:

Розглянемо зазначені особливості, відмінності і характеристики power bank докладніше.


Вибір ємності зовнішнього акумулятора

Ємність зовнішнього акумулятора powerbank є найважливішою характеристикою, яка б показала, яке час пауербанк здатний бути джерелом енергії для підключеної техніки. Простіше кажучи, вона показує кількість разів, яке переносний додатковий акумулятор дозволить перезарядити підключений гаджет за рахунок власної енергії. Ємність вимірюється в міліампер-годинах (мА / ч).

При виборі ємності універсального портативного зовнішнього акумулятора рекомендуємо керуватися правилом: її варто підбирати в 2 - 2.5 рази більше розміру батареї заряджається девайса. Наприклад, при виборі power bank для iphone 7, ємність вбудованого акб якого 1960 мА / год, радимо придбати додаткову батарею для iPhone ємністю 4000-5000 мА / год - цього вистачить для однієї-двох повноцінних перезаряджень, щоб не залишитися без зв'язку при регулярному використанні iPhone.

Слід також враховувати те, що реальна ємність універсальних зовнішніх usb акумуляторів, зазначена виробником, приведена з урахуванням напруги вбудованих елементів живлення 3.7 вольт. А при підключенні мобільного гаджета до портативного джерела енергії передача струму йде з напругою 5 вольт. У мобільній техніці використовуються батареї з напругою 3.7 В. Таким чином, під час зарядки відбувається подвійне перетворення напруги: спочатку повер банком з 3.7 В до 5 В і далі підключеним девайсом з 5 В на 3.7-4.2 В, втрати при такому перетворенні складають 20 30%. Наприклад, якщо зарядити планшет з батареєю ємністю 10000 мА / год портативним зарядним повер банком з такою ж батарейкою, то енергії зовнішнього ЮСБ акумулятора вистачить для відновлення батареї фаблет тільки на 70-75%.

Кращим вибором зовнішнього акумулятора power bank для бюджетного смартфона буде компактний power bank ємністю 5000-10000 мА / год , Він невеликий, дозволить комфортно використовувати пристрій протягом декількох днів, його можна носити в кишені або маленькій сумці. Користувачі продуктивних смартфонів і планшетів зазвичай набувають power bank для смартфона ємністю 10000 - 20000 мА / год . Для тривалих відряджень, походів, поїздок або подорожей краще підійдуть потужні повербанкі ємністю 20000 - 30000 мА / год .


Сила струму при зарядці підключених пристроїв (вихідний струм)

Сила струму вимірюється в Амперах (А) і вважається головним показником, що характеризує ефективність зарядки зовнішньої батареї. Сила вихідного струму показує наскільки швидко буде підзаряджатися підключена техніка. У портативних акб використовується USB роз'єм з виходом 1 А і USB роз'єм 1.5 - 2 А для більш вимогливих Таблет.

При відновленні енергії гаджетів рекомендуємо керуватися наступними показниками сили струму:

 • до 1 А - стільникові телефони (не смартфон), бездротові навушники, браслети, а також інші аксесуари;
 • 1-1.5 А - більшість смартфонів, GPS-навігаторів, портативних реєстраторів та інших автономних приладів;
 • 2-2.4 А - смартфони з ємними батареями і планшетні ПК.

На швидкість поповнення енергії також впливає контролер заряду підключеного пристрою, який буде обмежувати силу струму, якщо вона перевищує задану виробником. Наприклад, у смартфона Sony Xperia Z3 в контролері задано обмеження 1.5 А: при підключенні цього смартфона до зовнішнього переносному акумулятору з портом 1 А і 1.5 А ток обмежуватися не буде, а при підключенні до порту з силою струму понад 1.5 ампер, смартфон все одно буде споживати не більше 1.5 А. Для кожного гаджета обмеження відрізняються, в деяких рідкісних випадках (часто на дешевої китайської техніці) захист взагалі відсутній, тому не радимо підключатися до потужних портів без попередньої перевірки сумісності. Найпростіше перевірити сумісність, глянувши на специфікації заряджається девайса або на зарядний пристрій (ЗУ), що поставляється в комплекті з ним, - якщо сила струму на комплектному ЗУ відповідає силі вихідного струму на порте зовнішнього акб (або незначно перевищує - на 0.1-0.5 А) , то можна сміливо заряджати мобільну техніку зовнішнім акумулятором power bank. Наприклад, айфони комплектуються ЗУ на 1 А, а з планшетами Apple iPad йдуть більш потужні СЗУ на 2 А. Тому рекомендуємо iPhone заряджати універсальним зовнішнім акумулятором для iPhone з портом 1 А , А з таблетованими айпед краще використовувати зовнішню батарею для iPad з портом 2 А .

Власникам сучасних гаджетів з ємною батареєю рекомендуємо вибирати універсальний зовнішній акумулятор з швидкою зарядкою і силою струму не менше 2 А , Так як заряджатися портативним пауербанком меншою силою струму підключений девайс буде повільно (або взагалі не буде при постійному використанні заряджається пристрої).

Щоб з'ясувати силу струму перед придбанням універсальної портативної батареї, варто подивитися на маркування поруч з портом USB - у 90% зовнішніх пауер банків інформація там вказана. Деякі універсальні зовнішні акумулятори для мобільних пристроїв оснащені підтримкою технології Quick Charge (Швидка зарядка). Такі додаткові батареї здатні заряджати підключений девайс підвищеною напругою, але зниженою силою струму, тому можливо зарядити батарею смартфона до 50-60% всього за 30-40 хвилин (якщо смартфон підтримує технологію QC).


Сила струму підзарядки пауер банку (вхідний струм)

Універсальний пауер банк заряджається за допомогою розміщеного на його корпусі роз'єму microUSB або в останніх моделях більш сучасного роз'єму USB Type C . Швидкість відновлення рівня енергії портативного переносного акумулятора залежить від напруги і сили струму при його підключенні до джерела живлення. На силу струму впливає два фактори:

 • який струм може віддавати зарядний пристрій;
 • який струм може споживати powerbank.

Щоб зарядити батарею ЮСБ пауер банку рекомендуємо купувати мережеві (СЗУ) або автомобільні (АЗП) зарядні пристрої на 1-2 А. Такого ЗУ досить, щоб повністю і досить швидко заповнити енергію універсального зарядного пристрою powerbank. Слід враховувати, що зовнішні акб power bank мають різну максимальну вхідну силу струму і ЗУ краще підбирати з урахуванням цієї ознаки. деякі моделі зовнішніх акумуляторів з швидкою зарядкою підтримують функцію Quick Charge, що дозволяє заряджати їх підвищеною напругою значно швидше.

радимо купувати бистрозаряжающихся повербанкі з максимальною вхідний силою струму 2 і більше Ампер і підтримкою QC - такі повер банки зручно і швидко заряджати, немає необхідності хвилюватися з підбором ЗУ.

Популярні моделі:


Вибір розмірів і ваги портативного power bank

Розміри і вага портативного зовнішнього акумулятора powerbank безпосередньо залежать від ємності. Чим вище ємність переносного акумулятора power bank, тим він буде більше за розміром і вагою. Будьте уважні при виборі - ще не винайдено легкі, компактні, але в той же час ємні універсальні powerbank! Мала вага, малі розміри і дуже низька вартість ЮСБ повер банку на 100% свідчать про малу ємності і посередній якості.

Оптимальний вибір розмірів і ваги портативного powerbank залежить від сценарію використання:


Порівняння літій іонних і літій полімерних зовнішніх акумуляторів

У переносних USB акумуляторах батареї використовуються двох видів:

Порівняємо їх гідності з вадами в одній таблиці:

Переваги та недоліки літій-іонних і літій-полімерних елементів живлення Тип елемента живлення Літій-іонні Li-Ion Літій-полімерні Li-Pol гідності

 • велика ємність;
 • малий саморозряд (втрати ємності при невикористанні);
 • невимогливість до обслуговування.
 • збільшена ємність (в порівнянні з Li-Ion акумуляторами);
 • малий саморозряд;
 • висота елементів живлення від 1 мм;
 • випуск в різних розмірах, формах;
 • повна відсутність ефекту пам'яті;
 • невеликі скачки напруги при розряді;
 • діапазон температури навколишнього середовища при роботі -20 - +40 ° C
недоліки
 • наявність ефекту пам'яті *;
 • повний вихід з ладу батареї при глибокому розряді;
 • зменшення ємності під час зарядки при негативних або високих температурах;
 • скорочення життєвого циклу батареї при зарядці струмами вище регламентованих виробником;
 • зменшення потужності Li-Ion батареї до 40-50% при зниженні температури навколишнього середовища до 0 ° C.
 • ризик пожежонебезпеки при перезарядці і перегрів **;
 • повний вихід з ладу батареї при глибокому розряді.

* Наявність ефекту пам'яті - регулярні цикли неповної підзарядки стимулюють появу окремих «мікроефекти пам'яті», які в подальшому підсумовуються - поява такого ефекту обумовлено тим, що в основі функціонування лежать процеси звільнення і повторного захоплення іонів літію, а при неповноцінному відновленні енергії правильний перебіг цього процесу порушується і функціонування переносного зовнішнього акумулятора power bank стає менш ефективним.
** Для зниження ризику пожежонебезпеки при перезарядці, перегрів і безпечної експлуатації побутові Li-pol батареї обладнані спеціальною електронною схемою, що запобігає негативні ефекти при сверхинтенсивного заповненні енергії.

Таким чином, при виборі зовнішнього акумулятора радимо звернути увагу на літій-полімерні батареї , Більш досконалі в порівнянні з літій-іонними.


Вибір матеріалу корпусу повербанка

Додаткові акумулятори power bank на ринку представлені в різноманітних розмірах і формах, іноді в цікавому химерному дизайні, наприклад, powerbank у вигляді губної помади або у вигляді патрона , Але на їх функціонуванні це ніяк не позначається. Матеріал корпусу портативного джерела живлення при виготовленні використовується двох видів:

моделі ЮСБ power bank в пластиковому корпусі легше за вагою, але менш стійкі до подряпин, а також дешевше універсальних пауербанков в металевому корпусі. До переваг зовнішніх акумуляторів пауер банків з металевим корпусом відносяться підвищена міцність і презентабельний зовнішній вигляд, а до недоліків - збільшена вартість в порівнянні з аналогами з пластика.

При виборі матеріалу корпусу USB повербанка, виходячи з його призначення, краще використовувати моделі в пластиковому корпусі, так як пластик легше, а зайва вага відчутний при постійному носінні джерела живлення з собою, при цьому пластик для оболонки універсального портативного акумулятора використовується якісний, а поява дрібних подряпин ніяк не позначиться на функціонуванні. У разі, якщо вага не грає особливої ​​ролі, доцільно зупинити вибір на захищених повер банках в металевому корпусі - висока міцність оболонки допоможе зберегти працездатність переносного додаткового акумулятора довше.

Додатковий аргументом при віборі портативного джерела живлення буде наявність чохлів до него. Серед інших виробників на цьому тлі виділяється компанія Xiaomi, що випускає силіконові чохли , Приємні на дотик, ефективно зберігаючі корпус універсального повербанка, в класичних чорних, білих, а також яскравих кольорах до модельного ряду власних джерел живлення.

Популярні моделі:


Додаткові функції зовнішнього акумулятора

Універсальні мобільні батареї power bank за призначенням вважаються простою технікою, але не дивлячись на це і для них характерні бонуси у вигляді розширеного функціоналу. Розглянемо, які додаткові функції зовнішнього акумулятора найбільш важливі.

Світлодіодній ліхтарик. Корисна опція, яка допомагає легко зорієнтуватися в темряві або при відключенні електроенергії. При виборі великого потужного повер банк для тривалих подорожей, походів і частих поїздок - наявність цієї функції вкрай бажано. Модель повер банку з ліхтариком краще, ніж без нього - світлодіодний ліхтар здатний виручити в найнесподіваніший момент;

Другий USB-роз'єм. У ємних зовнішніх джерелах живлення наявність другого USB порту також вкрай бажано і дозволить заряджати два девайса одночасно. Крім того, в акумуляторах з двома usb виходами і підвищеною силою струму на виході другого порту можливо швидко заряджати потужні пристрої, наприклад, фаблет Apple iPad;

Зарядка зовнішнього акумулятора від мережі. За замовчуванням акумуляторні батареї power bank заряджаються від комп'ютера або ноутбука через USB порт, але якщо заряджати їх таким способом, це займе багато часу, тому краще наявність можливості відновлювати енергію зовнішнього акб USB використовуючи СЗУ (підключеного до мережі змінного струму), що дозволить оперативно відновити ємність;

Індикатор заряду. Показує інформацію про залишковий рівні енергії зовнішнього повер банку. Відображення залишкового рівня - корисна функція, так як заздалегідь його дізнавшись, повністю заряджений power bank з індикатором заряду допоможе не потрапити в халепу у важкій ситуації - залишившись з посадженим смартфоном і вирядженим портативним джерелом живлення;

Утоплення в корпус кнопки активації акумулятора. Корисна особливість, яка допомагає уникнути випадкового включення або відключення зовнішнього резервного акумулятора;

Наявність сонячної панелі. Опція буде корисною любителям поїздок, походів на природу або в гори - у всіх випадках, коли довгий час немає можливості заряджати навіть портативний повер банк. Завдяки наявності сонячної панелі можна заряджати портативну батарею за допомогою сонячного світла, але варто відзначити, що ККД сонячних панелей 12-25% і відновлення сонячною енергією буде проводитися повільно.

Необхідність наявності тієї чи іншої додаткової функції в переносному джерелі енергії залежить від сценарію використання. З найбільш корисних функцій рекомендуємо дивитися на наявність індикатор заряджання (Допоможе уникнути неприємних ситуацій), ліхтарика (Виручить в будь-який момент) і другого USB порту для ємних потужних повербанков при використанні декількох девайсів. Також варто враховувати, що наявність кожної опції збільшує ціну переносного джерела живлення.

Цікаві моделі з оригінальними рішеннями:


Вибір фірми виробника зовнішнього акумулятора

На ринку представлені зовнішні акумулятори багатьох фірм виробників, але серед них можна виділити: Xiaomi , Remax , Rock и Momax . Розглянемо ці компанії докладніше.


Зовнішні акумулятори Xiaomi Power Bank

Серед фірм виробників зовнішніх акумуляторів лідируючі місця займає китайська компанія Xiaomi.

Позиція Xiaomi і засновника компанії Люей Юня полягає в тому, що відмінна, високоякісна, зручна у використанні техніка не повинна бути дорогою, тому в ціну пристроїв Xiaomi часто закладаються тільки витрати на матеріали і виготовлення, там немає «брендового» складової, яка збільшує кінцеву ціну для споживача. Xiaomi при випуску девайсів прагне до досконалості бажаючи створювати продукти преміальної якості для максимального комфорту споживачів. Завдяки регулярним нововведень, тестування, втілення свіжих ідей, віри в інновації та підтримки фанатів стає можливим випуск свіжих, цікавих, неповторних гаджетів. Тому не дивно, що вихід кожної новинки викликає ажіотаж у шанувальників марки. Xiaomi випускає технологічні гаджети по дивно малій ціні, більшість з них позиціонуються як товар, в ціну якого включена тільки вартість матеріалів.

Найпопулярніші моделі Xiaomi:

Зовнішні акумулятори Xiaomi Power Bank популярні, користуються великим попитом, надійні, довговічні, обладнані якісними компонентами, виготовлені із сучасних екологічних і міцних матеріалів, відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, вигідною ціною, приємним набором функціональних особливостей. Портативні зарядні пристрої Xiaomi Power Bank захищені від перепадів електрики, оснащені міцною оболонкою і захищають підключений девайс від згубного перезарядження.


Зовнішні акумулятори Remax Power Bank

Компанія REMAX здобула великий успіх, випускаючи широкий асортимент якісних, цікавих, яскравих, незвичайних аксесуарів для мобільної техніки, починаючи від кабелів для передачі даних і закінчуючи додатковими переносними акумуляторами. Компанія була заснована в 2008 році в Китаї, головний офіс розташований в Шеньчжені. Компанія REMAX є офіційним постачальником аксесуарів для Apple, що підкреслює унікальний статус компанії і заслужену популярність.

Зовнішні акумулятори Remax Power Bank виділяються на тлі конкурентів насамперед оригінальним дизайном, високою якістю використовуваних матеріалів і практичністю. При розробці гаджетів дизайнери надихалися ідеями моди, юності і пристрасті, що зробило бренд популярним серед молоді. Якісні power bank Remax поєднують в собі зручність, креативність, підвищену надійність.

Самі незвичайні зовнішні акумулятори Remax Power Bank:

В даний час компанія Remax активно нарощує свою присутність на європейських ринках, в тому числі в Росії. Remax прагне використовувати сучасні технології для розробки і випуску практичних аксесуарів найвищої якості в модному виконанні.


Портативні батареї Rock Power Bank

Портативні батареї Rock Power Bank

Портативні батареї Rock Power Bank позиціонуються в мінімалістському стилі, характеризуються зручністю у використанні і продуманими елементами дизайну.

Основоположні принципи компанії - технологія і інновації. Rock в перекладі з англійської означає "скеля", бренд символізує твердість і сталість в рішеннях компанії.

Підхід компанії Rock полягає у випуску якісної продукції за розумною ціною. Постачальники сировини для продукції Rock проходять строгий і ретельний відбір, а використовується при виготовленні акумуляторів сировину відповідає міжнародним стандартам, що підкреслює безпеку, якість продуктів. Продукція компанії Rock проходить ретельну перевірку перед відвантаженням.


Зовнішні USB джерела живлення Momax Power Bank

Зовнішні USB джерела живлення Momax Power Bank виробника Momax користуються меншою популярністю, але за якістю і функціоналу практично нічим не поступаються зовнішнім usb батареям Xiaomi і Remax.

При цьому серед них зустрічаються екземпляри з дивним дизайном, наприклад:


Рекомендації як правильно вибрати зовнішній акумулятор

Зберемо в одному місці короткі висновки по кожному параметру переносного акумулятора power bank і наведемо рекомендації як правильно вибрати зовнішній акумулятор.

Рекомендації по вибору ємності, розмірів і ваги портативного power bank:

Сила Струму. Залежно від того, які девайси планується заряджати, рекомендуємо уточнювати наявність у USB джерела живлення портів з показниками сили струму:

 • до 1 А - прості стільникові телефони (не смартфон), бездротові навушники, браслети та інші аксесуари;
 • 1-1.5 А - більшість смартфонів, GPS-навігаторів, портативних реєстраторів та інших автономних приладів;
 • 2-2.4 А - смартфони з ємними батареями і планшетні ПК.

Тип елементів живлення. При виборі типу використовуваних елементів живлення в портативному мобільному зарядному пристрої power bank радимо звернути увагу на літій-полімерні Li-Pol акумулятори , Більш досконалі в порівнянні з літій-іонними.

Матеріал корпусу. Якщо планується носити універсальний пауербанк регулярно при собі - краще використовувати легкі по вазі моделі в пластиковому корпусі . У разі, якщо вага не грає ролі, варто зупинити вибір на USB повер банках в металевому корпусі - підвищена міцність допоможе зберегти працездатність гаджета довше. наявність чохлів , Здатних зберегти зовнішній вигляд переносного повер банку, - також вагомий фактор при виборі.

Додаткові опції. Розглядаючи наявність додаткових функціональних особливостей зовнішніх акумуляторів, рекомендуємо дивитися на наявність індикатор заряджання (Допоможе уникнути неприємних ситуацій), ліхтаріка (Знадобиться в будь-який момент) і другого USB порту у ємних USB акб для одночасного відновлення рівня харчування декількох девайсів.

Виробник. Серед фірм виробників зовнішніх акумуляторів лідируючі позиції займає компанії Xiaomi и Remax . Powerbank портативні зарядні пристрої виробників Momax и Rock користуються меншою популярністю, але по надійності, функціоналу практично нічим не поступаються якісним повербанкам компаній Xiaomi і Remax.


Резюме: який саме зовнішній акумулятор вибрати

Підводячи підсумки, наведемо конкретні рекомендації який саме універсальний зовнішній акумулятор вибрати. На вибір зовнішнього акумулятора в першу чергу впливає сценарій використання, які гаджети планується їм заряджати, для яких цілей буде використовуватися.


Легкий компактний повер банк для дівчаток і дівчат

Мініатюрним дівчатам будуть корисні легкі компактні зовнішні акумулятори малої місткості - такого джерела живлення вистачить на одну підзарядку смартфона в разі необхідності, для цього підійдуть:

Компактний повербанк Remax Power Bank Mini 2600 mAh

Особливі властивості:

 • Корпус із пластику
 • Надзвичайно компактний
 • Мала вага 70 гр
 • батарея 2600мАч
 • Струм заряду 1 А
 • Літій-іонний склад
 • 1 USB порт

390 руб.

Відсутнє

Портативний акумулятор як губна помада Remax Power Bank LipMAX RPL-12 2400 mAh

Особливі властивості:

 • Корпус із пластику
 • Дизайн у вигляді губної помади
 • Надзвичайно компактний
 • Мала вага 70 гр
 • Батарея 2400 мАг
 • Вхідний струм 1 А
 • Літій-полімерний склад
 • 1 USB порт

490 руб.

Є в наявності

Обидві моделі вагою менше 100 г, їм однозначно знайдеться місце в жіночій сумці завдяки компактним розмірам. Доступні також інші легкі компактні повер банки для дівчаток і дівчат .


Переносний зовнішній акумулятор для телефону power bank

Якщо потрібен переносний зовнішній акумулятор для телефону power bank, якого вистачить, щоб зарядити гаджет 1-3 рази, придатними будуть портативні акб для телефону Xiaomi ємністю 5000 мА / год:

Переносний зовнішній акумулятор для телефону Xiaomi Mi Power Bank 5000 mAh

Особливі властивості:

 • Ультратонкий алюмінієвий корпус
 • Невелика вага 156 гр
 • Ємність 5000 мАч
 • Струм заряду 2.1 А
 • Літій-полімерний склад
 • Індикація рівня батареї
 • 1 USB порт
 • Доступні силіконові чохли

699 руб.

Є в наявності

Чохол для зовнішнього акумулятора Xiaomi Original case for 5000

Особливі властивості:

 • Захист від бруду, подряпин, відколів
 • Зроблений з приємного на дотик силікону
 • Прорізи для USB кабелю

190 руб.

Відсутнє

Повербанк для телефону з функцією швидкої зарядки Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB805 5000 mAh

Особливі властивості:

 • Корпус з міцного ABS пластику
 • Невелика вага 120 гр
 • Ємність 5000 мАч
 • Струм заряду 1-2 А
 • Літій-полімерний склад
 • Індикація рівня батареї
 • Підтримка швидкої зарядки (Quick Charge)
 • Підтримує напруги 5, 9 і 12 В
 • 1 USB порт

890 руб.

Є в наявності

Підвищена якість використовуваних компонентів в переносних батареях для телефону Xiaomi, а також приваблива ціна робить їх оптимальним вибором. В каталозі доступні для придбання інші переносні зовнішні акумулятори для телефону .


Додатковий зовнішній акумулятор для смартфона

Кращим вибором додаткового зовнішнього акумулятора для відновлення енергії смартфона будуть пауер банки Xiaomi з функцією швидкої зарядки і ємністю 10000 мА / год, такий додатковий джерело живлення компактний, поміщається в кишені або невеликій сумці, дозволить комфортно заряджати пристрої протягом декількох днів. Рекомендовані моделі:

Додатковий зовнішній акумулятор для смартфона з підтримкою швидкої зарядки Xiaomi Mi Power Bank 2 10000 mAh

Особливі властивості:

 • Тонкий алюмінієвий корпус
 • Вага 217 гр
 • Ємність 10000 мАг
 • Струм заряду 1.5-2.4 А
 • Літій-полімерний склад
 • Індикація рівня енергії
 • Підтримка швидкої зарядки (Quick Charge)
 • Підтримує напруги 5, 9 і 12 В
 • 1 USB порт

1 190 руб.

Відсутнє

Зовнішня USB батарея для смартфона з підтримкою Quick Charge Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB810 10000 mAh

Особливі властивості:

 • Корпус з міцного ABS пластику
 • Вага 177 гр
 • Ємність 10000 мАг
 • Вхідний струм 1.2-2.0 А
 • Літій-полімерний склад
 • Індикація рівня заряду
 • Підтримка швидкої зарядки (Quick Charge)
 • Підтримує напруги 5, 9 і 12 В
 • 1 USB порт і 1 порт USB Type-C

1 250 руб.

Є в наявності

Також в каталозі доступні для покупки інші додаткові зовнішні акумулятори для смартфона .


Портативний зовнішній акумулятор Power Bank для iPhone

Вибір оптимального портативного зовнішнього акумулятора Power Bank для iPhone буде залежати від моделі айфона:

Рекомендовані моделі:

Також рекомендуємо придбати зарядний кабель для iPhone з роз'ємом Lightning .

У нашому каталозі представлені до покупки інші портативні зовнішні акумулятори Power Bank для iPhone .

Універсальний зовнішній акумулятор для планшета і потужного смартфона

При використанні потужних смартфонів і планшетів рекомендується купувати додаткові акумулятори power bank ємністю 10000-20000 мА / год, для цих цілей підійде:

Універсальний зовнішній акумулятор для планшета і потужного смартфона Xiaomi Mi Power Bank 16000 mAh

Особливі властивості:

 • Міцний алюмінієвий корпус
 • Вага 350 гр
 • Ємність 16000 мАг
 • Вхідний струм 1.5-2.1 А
 • Літій-іонний склад, Начинка від LG
 • Індикація рівня заряду
 • 2 USB порту
 • Доступні силіконові чохли

Чохол для портативного power bank Xiaomi Original case for 16000

Особливі властивості:

 • Захист від бруду, подряпин і відколів
 • Зроблений з приємного на дотик силікону
 • Прорізи для USB кабелю

99 руб.

Відсутнє

Також доступні інші універсальні зовнішні акумулятори для планшета і потужного смартфона .


Великий потужний повер банк для подорожей і походів

Для тривалих походів, відряджень, поїздок або подорожей підійдуть великі потужні повер банки ємністю 20000-30000 мА / год, що дозволяють повністю перезарядити смартфон до 15-20 разів, а планшет до 5-6 разів. Такі додаткові джерела енергії не потрібно часто заряджати - велика ємність дозволяє довгий час заповнювати харчування інших гаджетів. Радимо вибрати:

Потужний якісний повер банк великої місткості Xiaomi Mi Power Bank 2 PLM05ZM 20000 mAh

Особливі властивості:

 • Корпус з міцного ABS пластику
 • Вага 338 гр
 • Значна ємність 20000 мАг
 • Струм заряду 1.5-2.4 А
 • Підтримка функції Quick Charge 2.0
 • Li-Pol акумулятор в складі
 • Індикація рівня енергії
 • 2 USB порту

2 290 руб.

Відсутнє

Також доступні інші великі потужні повер банки для подорожей і походів .


Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика