Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як налаштувати веб-камеру комп'ютера на Windows

  1. Як встановити драйвера і «змусити» веб-камеру працювати
  2. Якщо інсталяційного диска в комплекті немає
  3. Налаштування веб-камери для Скайп

Спілкування через інтернет щороку стає більше зручним і простим. Одним з механізмів, який є невід'ємною частиною організації відеоспілкування, стала веб-камера. Однак до того, як налаштувати веб-камеру комп'ютера на Windows, потрібно відповісти на деякі питання.
Спілкування через інтернет щороку стає більше зручним і простим
розібратися, як підключити до комп'ютера веб-камеру , Зможе абсолютно будь-яка людина. Це дуже простий пристрій. Підключення веб-камери до комп'ютера не вимагає яких-небудь спеціальних навичок або знань.

Питання її підключення більш актуальне для власників персональних комп'ютерів, так як ноутбуки, як правило, оснащені камерами. Вбудована камера вже за замовчуванням готова до роботи, тому для її використання не потрібно нічого встановлювати та оновлювати. Але незважаючи на це, іноді має сенс обладнати ноутбук більш якісним варіантом вебки.

ВАЖЛИВО. Іноді Windows «не бачить» вбудовану веб-камеру ноутбука. Це говорить про те, що вона відключена. Щоб включити її, потрібно використовувати комбінацію клавіш, натиснувши одночасно кнопку Fn і одну з кнопок F1-F12. Розібратися, яку саме клавішу з ряду F вибрати, допоможуть зображені на них піктограми. Там повинен бути намальований фотоапарат, камера або щось подібне.

Процес підключення веб-камери до персонального комп'ютера і ноутбука однаковий. Для цього необхідно взяти USB-шнур, який йде в комплекті, і під'єднати одним кінцем до відповідного роз'єму на камері, іншим же кінцем - до вільного USB-порту. Після цього ви почуєте характерний звук Windows, повідомляє про підключення нового пристрою. Дочекавшись повної ініціалізації пристрою, слід перезавантажити комп'ютер для коректної роботи камери.

Деякі вебки крім USB-шнура оснащені ще проводом mini-jack 3.5 mm. Це говорить про те, що пристрій має вбудований мікрофон. Штекер цього проводу слід вставляти в відповідний роз'єм. Він схожий і знаходиться поруч з роз'ємом для звукових колонок. Найімовірніше, і провід mini-jack 3.5 mm, що відходить від камери, і роз'єм під нього на комп'ютері буде червоного або рожевого кольору.

Як встановити драйвера і «змусити» веб-камеру працювати

Якщо в комплекті є інсталяційний диск

У більшості випадків налаштування камери на комп'ютері закінчується на попередньому етапі. Драйвера більшості веб-камер встановлюються в автоматичному режимі. Якщо цього не відбулося, на допомогу прийде компакт-диск, який повинен поставлятися в комплекті. Вставте цей диск у дисковод, з'явиться установче меню. Далі, слідуючи підказкам провідника, необхідно провести установку драйверів пристрою. Для правильної роботи веб-камери потрібно перезавантажити комп'ютер.

ВАЖЛИВО. Для перевірки працездатності веб-камери в версії WindowsXP досить було відкрити «Мій комп'ютер» і знайти там USB-устройство.В пізніших версіях операційної системи такої функції більше немає. У Windows 7, наприклад, побачити зображення з камери можна тільки в спеціалізованих програмах, наприклад, Скайп.

Якщо інсталяційного диска в комплекті немає

Але, як налаштувати веб-камеру на комп'ютері на Widows, якщо в комплекті з камерою немає диска або він загублений, а драйвера автоматично не встановив? В цьому випадку є три шляхи вирішення проблеми. Перший полягає в установці спеціальної програми, яка сама знайде відповідні драйвера в інтернеті і автоматично встановить їх. Таких програм дуже багато, найбільш популярними є DriverBooster і DriverPack. Ці утиліти дуже прості і мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому з ними розбереться будь-який користувач.

Другий шлях полягає в пошуку драйверів в мережі за допомогою вбудованих засобів Windows. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на меню «Пуск». У меню, натискаємо «Диспетчер пристроїв» (для Windows 8 і більше молодших версій шлях такий: «Пуск» - «Панель управління» - «Система і безпека» - «Система»).

Далі необхідно визначити пристрої з невстановленими драйверами по значку жовтого кольору, що стоїть праворуч. Серед них знаходимо веб-камеру . Після кліка правою кнопкою миші на такий пристрій і вибору під сплив меню «Оновити драйвера», в новому вікні потрібно натиснути «Автоматичний пошук оновлених драйверів». Драйвера встановляться, і камера запрацює після перезавантаження.

Третій спосіб вирішити проблему полягає в ручному пошуку необхідних файлів на сайті виробника камери.

Налаштування веб-камери для Скайп

Skype є найпопулярнішою програмою в світі для відео спілкування через інтернет. Більшість користувачів не знають, як встановити веб-камеру на комп'ютер для Скайп правильно. Насправді ця програма не вимагає спеціальної установки веб-камери. Вся настройка полягає в правильному підключенні камери до комп'ютера і коректної установки драйверів. Тому якщо всі попередні етапи користувач виконав правильно, тоді Skype неминуче буде транслювати зображення з пристрою.

Щоб перевірити, передається чи зображення, для початку потрібно запустити програму і авторизуватися в своєму обліковому записі. Далі потрібно вибрати вкладку «Інструменти» у верхній частині вікна, в меню натиснути «Налаштування». Після цього вибирається пункт «Налаштування відео». Якщо з'явилося зображення з камери, значить, все в порядку і можна робити відео дзвінки. Якщо ж на екрані виведено текстове повідомлення, значить, є проблема. Найчастіше вона виникає через те, що камера використовується іншим додатком. Тому, щоб дзвонити в Скайп , Потрібно закрити інші подібні програми.

Таким чином, установка веб-камери не представляє нічого складного. Все дуже просто: під'єднання кабелів, установка необхідних драйверів, установка програми для відео спілкування. Залишайте свої коментарі та задавайте питання, на які не змогли знайти відповіді в статті. Зворотній зв'язок від читачів дуже важлива для нас. Вона дозволить поліпшити проект і якість статей на ньому.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика