Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як правильно підключити і налаштувати роутер Asus RT-N12

  1. Індикатори і роз'єми роутера
  2. Інструкція по підключенню до комп'ютера або ноутбука
  3. через кабель
  4. за WiFi
  5. Налаштування роутера
  6. Скидання налаштувань
  7. Вхід в веб-інтерфейс
  8. Зміна пароля на вхід в веб-інтерфейс
  9. динамічний IP
  10. статичний IP
  11. PPPoE
  12. L2TP
  13. PPTP
  14. WiFi
  15. IPTV
  16. VPN сервер
  17. LAN і DHCP
  18. Налаштування режиму повторювача
  19. оновлення прошивки

Зміст статті

Розберемося як підключити роутер Asus RT-N12, налаштувати з'єднання з інтернетом. Також уточнимо як організувати доступ до налаштувань через ПК і увійти в веб-інтерфейс роутера. Розглянемо процес зміни пароля доступу до мережі та налаштувань. Дізнаємося, як скинути поточні параметри в разі невдалої настройки і оновити прошивку.

Індикатори і роз'єми роутера

Пристрій Asus RT-N12 має звичний для більшості роутерів зовнішній вигляд. Передня панель оснащена індикаторами роботи, на задній панелі знаходяться роз'єми і кнопки управління, на дні корпусу наклейка з основними параметрами і даними для входу в веб-інтерфейс.

Індикатори представлені таким набором, зліва направо.

Індикатори представлені таким набором, зліва направо

  • Включення / вимикання. Якщо індикатор не горить, значить прилад вимкнений, повільне миготіння характерно для завантаження системи, постійне світло - роутер готовий до використання.
  • Індикатор WiFi. Якщо не горить, значить мережу відключена. Миготіння означає використання точки доступу, рівний світло сигналізує готовність системи до роботи.
  • Індикатор WAN, підключення до інтернет-провайдера. Має два положення: горить, коли все в порядку; відключений якщо підключення до інтернету відсутня.
  • LAN 1-4 сигналізують про наявність локального підключення. Не горить якщо підключення немає, горить, коли кабель підключений, але з'єднання не використовується, блимає в момент передачі даних.

На задній панелі розташовані наступні елементи, зліва направо.

  • Кнопка для скидання поточних параметрів до заводських. Активується тривалим натисненням.
  • Кнопка включення і виключення живлення.
  • Роз'єм для кабелю живлення.
  • Чотири LAN роз'єму для підключення до мережі за допомогою кабелю.
  • Роз'єм WAN для інтернет-кабелю провайдера.
  • Кнопка для авторизації через WPS.

Це весь перелік індикаторів і роз'ємів на корпусі роутера.

Інструкція по підключенню до комп'ютера або ноутбука

Для початку маршрутизатор Asus RT-N12 необхідно підключити до комп'ютера або ноутбука, щоб виконати потрібні налаштування. Зробити це можна за допомогою мережевого кабелю, який йде в комплекті з пристроєм або використовуючи WiFi з'єднання. Підійдуть обидва варіанти, але для первинної настройки радимо використовувати кабель.

через кабель

Підключення і настройка роутера Asus RT-N12 через мережевий кабель більш краща. Для цього візьміть дріт і вставте один його кінець в один з роз'ємів LAN в роутері. Другий кінець мережевого кабелю потрібно увіткнути в роз'єм мережевої карти в ноутбуці або ПК.

Основний інтернет-кабель провайдера слід підключити до маршрутизатора в роз'єм WAN. Перед початком настройки не забудьте включити пристрій.

за WiFi

Можна підключити АсусРТ-Н12 по WiFi і виконати всі налаштування з будь-якого мобільного пристрою. Для цього достатньо підключитися до відкритої точки доступу Asus, яка з'явиться відразу після включення маршрутизатора.

Налаштування роутера

Переходимо безпосередньо до процесу настройки роутера Asus RT-N12. Вона виконується через спеціальний веб-інтерфейс.

Скидання налаштувань

Не варто боятися самостійно налаштовувати роутер. У разі якщо після установки параметрів щось пішло не так маршрутизатор завжди можна обнулити до заводських налаштувань. Для цього на корпусі пристрою є спеціальна кнопка, її потрібно натиснути тонким предметом (скріпкою або стрижнем кулькової ручки) і утримувати 7-10 секунд.

Всі індикатори повинні одночасно спалахнути, після чого пристрій перезавантажиться і настройки повернутися до початкових. Цей же спосіб підходить в разі якщо користувач встановив власну пару для авторизації в інтерфейсі налаштувань, але забув її.

Вхід в веб-інтерфейс

Пристрій підключений до ПК, тепер залишилося відповісти на питання, як налаштувати роутер Asus RT-N12. Всі параметри задаються через спеціальний інтерфейс. Щоб увійти в розділ налаштувань необхідно вибрати зручний оглядач (Chrome, Yandex і т.д.) на комп'ютері і в адресному рядку прописати 192.168.1.1.

У діалоговому вікні користувач побачить форму авторизації. Для нового пристрою використовуйте пару admin / admin. Якщо авторизація не проходить скиньте параметри маршрутизатора і спробуйте знову.

Зміна пароля на вхід в веб-інтерфейс

Щоб виключити можливість зміни параметрів настройки Asus RT-N12 іншими користувачами власник роутера може змінити пароль для входу. Для цього відкрийте розділ адміністрування, увійдіть у вкладку «система» і вкажіть новий пароль.

динамічний IP

Налаштування роутера Asus RT-N12 залежить від того який тип підключення використовує провайдер. Вибираючи це значення необхідно уточнити дані в договорі обслуговування або зателефонувати в підтримку провайдера.

Такий тип підключення передбачає автоматичне отримання IP-адреси. Збережіть зміни.

статичний IP

Тип з'єднання використовує фіксований адресу, який часто потрібно прописати вручну. Параметри вказані в договорі з провайдером, можна уточнити зателефонувавши в службу технічного обслуговування.

Заповніть поля наступними даними:

  • IP-адреса 192.168.0.49;
  • Маска підмережі 255.255.0;
  • Основний шлюз 192.168.0.1;
  • DNS-сервер 1 192.168.0.1.

Значення можуть змінюватися, слід зіставляти з даними провайдера.

PPPoE

Якщо тип з'єднання PPPoE, то Asus RT-N12 потребують наступні настройки.

L2TP

Якщо провайдер підтримує цей тип WAN-підключення, то настройки, які потрібно виконати знаходяться в розділі «Інтернет» вкладка «Підключення». В параметрах включити WAN, NAT і UPnP проставляем «Так». Налаштування IP і DNS також отримує параметр «Так».

Обов'язково збережіть зміни і дочекайтеся, коли роутер відновить з'єднання з інтернетом. Це може зайняти пару хвилин.

PPTP

Якщо провайдер вимагає цей тип з'єднання, то необхідно вказати логін і пароль для з'єднання з інтернетом і ім'я VPN-сервера з договору обслуговування.

WiFi

Налаштування роутера Asus RT-N12 продовжимо установкою параметрів для WiFi. Відкрийте вкладку для бездротової мережі і пропишіть наступні поля.

Інші параметри залишаються без змін. У вкладці WPS налаштуйте можливість підключення до мережі за допомогою цієї технології.

IPTV

Налаштування для можливості перегляду телебачення за допомогою IP TV внесіть зміни до розділу «Локальна мережа». Вибираємо відповідну вкладку і включаємо багатоадресну маршрутизацію і IGMP Snooping.

Інші параметри коригування не вимагають. Обов'язково збережіть зміни кнопкою «Застосувати».

VPN сервер

Розберемо настройку VPN-сервера. На головній сторінці налаштувань знайдіть розділ додаткових і виберіть VPN. Увімкніть сервер PPTP, для цього відзначте чек-бокс із значенням «Так» і встановіть ім'я і пароль. Потім відкрийте вкладку «Детальніше» та в параметрі Broadcast Support встановіть значення LAN to VPN Client, а в MPPE Encryption проставте галочки для всіх параметрів.

Діапазон IP від ​​192.168.10.2 до 192.168.10.254. У розділі «Карта мережі» відображається статус сервера і його поточний адресу.

LAN і DHCP

Для зміни і установки цих параметрів використовується розділ додаткових налаштувань пункт «ЛВС». Вибираємо вкладку IP-адреса для ЛВС або DHCP-сервер в залежності від потрібної настройки.

Тут можна відключити або, навпаки, включити DHCP або змінити розмір пулу для IP.

Налаштування режиму повторювача

Для Асус RT-N12 настройка репитера або режим повторювача виконується наступним чином:

  • додаткові налаштування;
  • адміністрування;
  • режим роботи.

Ставимо галочку для потрібного режиму і зберігаємо зміни.

оновлення прошивки

Розберемося що потрібно, щоб перепрошити роутер Асус RT-N12.

  1. Дізнайтеся модель і апаратну версію роутера. Ці дані знаходяться на наклейці на дні корпусу. На сайті http://www.asus.com/support/ знаходимо свій пристрій і тиснемо Driver & Tools. Потім виберіть ОС, потім Others, потім Firmware і завантажте останню версію прошивки. З завантаженого архіву знадобиться файл з расшіреніем.trx.
  2. Підключіться до роутера через кабель і відкрийте інтерфейс налаштувань. Виберіть розділ адміністрування і пункт поновлення програми. Виберіть файл прошивки на ПК і натисніть «Відправити».
  3. Дочекайтеся завершення процесу оновлення.

Перевірити наявність оновлень можна в тому ж розділі натиснувши відповідну кнопку.

Поскаржитись на контент

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика