Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як підключити бездротові навушники до ноутбука?

 1. Bluetooth-навушники
 2. підготовка
 3. установка сполучення
 4. Активація
 5. мікрофон
 6. Ноутбук без блютуз
 7. Поради
 8. Відеоматеріал

Будь-яку гарнітуру з модулем Bluetooth можна застосовувати для спілкування в Skype або прослуховування мультимедійний файлів без використання будь-яких проводів. З навушниками людство знайоме вже багато часу, але навушники без проводів стали з'являтися навколо нас лише десять років тому. Багато користувачів навіть не випробували на собі бездротову гарнітуру, але хіба це не недогляд? Чому б не придбати одну пару? Все це, звичайно здорово, але новачки нерідко відчувають проблеми при знайомстві з технікою. Як підключити бездротові навушники до ноутбука? Сьогодні ми докладно відповімо на це питання. до змісту ↑

Bluetooth-навушники

Тенденція розвитку технологій не обійшла і гарнітуру для прослуховування. Wireless-технології з кожним днем ​​тільки поліпшуються, все глибше впроваджуються в людський побут. Весь це зростання обумовлене тим, що експлуатація подібних пристроїв дуже зручна. Сьогодні ви можете сісти зі своїм лептопом в сквер, надіти таку гарнітуру і поспілкуватися з одним, який живе за тисячі кілометрів.

У досвідчених користувачів підключення проходить без виникнення будь-яких труднощів, оскільки всі маніпуляції донезмоги прості. Але починаючі користувачі комп'ютерних технологій можуть і не розібратися, якщо інструкція по з'єднанню була загублена. Як підключити бездротові навушники до ноутбука через bluetooth? Пропонуємо вам ознайомитися з поетапною інструкцією для відповіді на це питання.

до змісту ↑

підготовка

Для того щоб встановити бездротове з'єднання з комп'ютером, необхідно почати з підготовки:

 1. Спершу потрібно визначити наявність модуля Bluetooth у вашому ноутбуці.
 2. Якщо модуль відсутня, то вам ніхто не заважає придбати його в магазині електронної техніки.
 3. Увімкнення модуля бездротового зв'язку на вашому лептопі.
до змісту ↑

установка сполучення

Щоб з'єднати всі пристрої, необхідно виконати наступні дії:

 1. Запустіть свою гарнітуру і активуйте режим виявлення. Для того щоб ввести апарат в режим пошуку, можете скористатися посібником з використання гаджета, оскільки для кожної моделі інструкція унікальна.
 2. Встановіть інтернет-з'єднання на ноутбуці і скачайте необхідне програмне забезпечення для роботи з моделлю вашої Bluetooth-гарнітури.
 3. Після цих дій натисніть на кнопку "Пуск", зайдіть в "Пристрої та принтери", а потім виберіть вкладку "Додавання пристрою" - повинна з'явитися мінімізована іконка працюючого гаджета на екрані.

Після цих дій натисніть на кнопку Пуск, зайдіть в Пристрої та принтери, а потім виберіть вкладку Додавання пристрою - повинна з'явитися мінімізована іконка працюючого гаджета на екрані

до змісту ↑

Активація

Якщо створення пари встановлено, то потрібно перейти до активації навушників, для цього:

 1. Натисніть на іконку бездротової гарнітури лівою кнопкою миші.
 2. У порожнє поле впишіть спеціальний код активації, який ви без зусиль зможете знайти в керівництві, що йде в комплекті з девайсом.
 3. Тепер натисніть правою кнопкою миші по значку гучності, який знаходиться в правому нижньому кутку робочого простору.
 4. Відкрийте вкладку "Пристрої відтворення", знайдіть свій апарат і зробіть його основним для виведення звуку.

Важливо! Якщо в ході тестування ви помітили якісь дефекти і сторонні звуки, скористайтеся нашими додатковими інструкціями, як це виправити:

до змісту ↑

мікрофон

Якщо ваш прилад оснащений мікрофоном, то його теж доведеться активувати:

 1. Натисніть "Пуск" і зайдіть в "Панель управління".
 2. Розгорніть вкладку "Обладнання і звук" і знайдіть "Управління звуковими пристроями".
 3. Далі перейдіть на вкладку "Запис" і виберіть модель вашого мікрофона за замовчуванням.
 4. Налаштуйте мікрофон як вам завгодно і перевірте його роботу з поточними параметрами. Якщо є дефекти, читайте, як прибрати відлуння в мікрофоні , І дотримуйтесь інструкцій.

Як підключити бездротові навушники до ноутбука, якщо в лептопі немає блютуз-модуля? Відповідь на це питання ви знайдете нижче.

до змісту ↑

Ноутбук без блютуз

Якщо виробник обділив ваш лептоп таким модулем, або він просто вийшов з ладу, то ви можете просто скористатися спеціальним адаптером, який дуже часто постачають в одному комплекті з бездротовою гарнітурою. Вам потрібно просто з'єднати цей девайс з портативним комп'ютером і дочекатися автоматичної установки драйверів, якщо ви, звичайно, підключені до мережі інтернет.

Якщо робота пристрою відбувається коректно, то воно буде блимати, а на екрані комп'ютера ви побачите характерний значок нового обладнання.

Поради

Якщо ви з усіма нюансами щодо того, як підключити бездротові навушники до ноутбука, розібралися, то погляньте на прості поради від бувалих користувачів:

 • Свою гарнітури ви завжди зможете знайти в "Диспетчері пристроїв". Щоб потрапити туди, потрібно відкрити "Мій комп'ютер", натиснути праву кнопку миші по порожньому простору і зайти в "Диспетчер пристроїв".
 • Якщо установка драйверів не відбувається автоматично, то зайдіть на сайт розробника і встановити відповідне ПО (програмне забезпечення) під свою операційну систему.
 • Захистіть свою бездротовий зв'язок паролем, оскільки треті особи в цьому сполученні будуть відчутно впливати на якість зв'язку.
до змісту ↑

Відеоматеріал

Тепер ви знаєте, як можна почати користуватися сучасними бездротовими навушниками. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні!

Багато користувачів навіть не випробували на собі бездротову гарнітуру, але хіба це не недогляд?
Чому б не придбати одну пару?
Як підключити бездротові навушники до ноутбука?
Як підключити бездротові навушники до ноутбука через bluetooth?
Як підключити бездротові навушники до ноутбука, якщо в лептопі немає блютуз-модуля?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика