Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як розібрати зарядку від iphone 4

  1. Як розібрати зарядку Айфона
  2. Що робити, якщо зламалася зарядка від айфона
  3. Особливості зарядки iPhone

Багатьох турбує питання Як розібрати зарядку від iPhone 4, адже з часом вона виходить з ладу і потребує заміни або ремонту, який в деяких випадках можна провести вдома. Зараз по всьому світу діє єдиний стандарт, згідно з яким всі зарядні пристрої виробляються на підставі USB. При цьому потрібно враховувати, що порт 2.0 здатний видавати напругу до 0,5 А в той час, як багато девайси споживають набагато більше.

З цієї причини виробники перейшли на більш сучасні та складні формати. У випускаються зараз мережеві адаптери передбачається 4 контакту, а якщо точніше, то «нульовий» контакт, контакт харчування, а також пара інформаційних. Останні застосовуються в сучасних девайсах для ідентифікації зарядного пристрою. Надалі контролер харчування визначає режим «швидкої» або ж «повільної» зарядки.

Полагодити зламалася зарядку можна самостійно, але для цього потрібно обзавестися деякими інструментами і робити все уважно.

Багатьох турбує питання Як розібрати зарядку від iPhone 4, адже з часом вона виходить з ладу і потребує заміни або ремонту, який в деяких випадках можна провести вдома

Схема зарядного пристрою для айфона

При сучасному темпі життя часто потрапляєш в такі ситуації, коли потрібно терміново зарядити Айфон, але зробити це можна лише скориставшись оригінальним зарядним пристроєм. Якщо воно вийшло з ладу, то можна розібрати корпус і замінити пошкоджену деталь на нову.

Розібрати зарядку iPhone не дуже складно, для цього Вам знадобляться наступні інструменти:

  1. Набір викруток;
  2. Гострий канцелярський ніж;
  3. клей;
  4. Запобіжник.

Розібрати зарядку iPhone потрібно на підготовленому столі, застеливши його аркушами білого паперу. На ній буде легко виявити дрібні болтики, а також деталі. Поставте поруч настільну лампу і ввімкніть її. Уважно огляньте зарядний пристрій і визначте тип з'єднання частин її корпусу. Якщо деталі скріплені шурупами, то їх слід відкрутити акуратними рухами. Але в деяких випадках доведеться сильно повозитися, особливо якщо мова йде про нову зарядці виробника, в якій немає ніяких болтів.

Викручуйте болти акуратно.

Якщо вони туго піддаються, то проведіть кілька оборотів в зворотному напрямку, а потім продовжуйте відкручувати. Відшукайте всі пластикові засувки, які утримують корпус зарядки iPhone. Вони можуть бути закритими або ж прихованими. Якщо на вашій зарядці стоять відкриті засувки, то потрібно обережно видавити з пазів язички. А якщо засувки закриті, то потрібно зробити натискання в місцях, де вони встановлені. Також знадобиться підчепити вістрям плоскої викрутки частина зарядки iPhone і зняти її.

Як розібрати зарядку Айфона

Набагато важче буде розібрати одноразову зарядку, корпус якої є монолітним. Саме їй комплектуються останні моделі iPhone. В такому випадку доведеться взяти ніж і різати пластик. Акуратно за допомогою гострого ножа зрізають одну з частин пластикового корпусу. Будьте гранично обережні, щоб не пошкодити внутрішні компоненти. Замінивши запобіжник доведеться склеювати обидві частини.

Пам'ятайте, що користуватися відремонтованої зарядкою слід з максимальною обережністю, так як вона здатна привести до короткого замикання.

Це пов'язано з тим, що подібні зарядки не розраховані на ремонт і довгострокове використання. Якщо у Вас під рукою немає запобіжника для зарядного пристрою iPhone, а полагодити його потрібно якомога швидше, то скористайтеся звичайною дротом. Заблокуйте з її допомогою контакти роз'єму для запобіжника. Після цього зарядка повинна протікати в стандартному режимі. Але пам'ятайте, що до даного методу потрібно вдаватися лише в разі крайньої необхідності.

При першій можливості поставте справний запобіжник.

Зарядка для айфона в розібраному вигляді

Що робити, якщо зламалася зарядка від айфона

У такій ситуації краще всього придбати новий зарядний пристрій, який можна знайти за цілком доступною ціною в офіційному інтернет-магазині. Але якщо немає такої можливості, то постарайтеся акуратно розібрати його і замінити запобіжник на новий, що має відновити працездатність. Зарядний пристрій iPhone відрізняється в першу чергу своєю компактністю.

Вхідна напруга тримається в діапазоні 100-240V. На виході - 1A 5V. Навіть дивно, як виробникові вдалося вмістити в настільки компактному корпусі повноцінний джерело живлення. У нових моделях корпус не можна розібрати, не пошкодивши його. Він монолітний, в зв'язку з чим доведеться різати. Навіть там, де видніється пластик іншого кольору, конструкція цільна - це всього лише декорація.

Єдина кришка розташувалася з боку вилки. Вона добротно приклеєна.

Особливості зарядки iPhone

Пластик досить жорсткий, тому цілком можливо, що Ви не зможете його відкрити без застосування ножівки. Також знадобляться плоскогубці. Монтаж виконаний дуже щільно. В єдине ціле пов'язано 3 друкованих плати. Одна з них є основною, з двостороннім монтажем електронних елементів. Інші виконані простіше.

Полагодити зарядку Айфона можна, але краще не економити на безпеці свого девайса, а придбати новий зарядник. Всі дії Ви вживаєте на свій страх і ризик, адже при будь-яку помилку зарядний пристрій може нашкодити вашому гаджету.

Рекомендуємо переконатися в тому, що Ви маєте справу саме з оригінальним зарядником.

Справа в тому, що китайці дуже люблять копіювати аналоги і реалізувати їх по більш демократичною ціною. Судячи з усього, китайські копії мають куди більш простою конструкцією. Сумно коли оригінальний зарядник ламається, але в такій ситуації важливо швидко відновити його працездатність, поки Айфон не сів остаточно. Тепер Ви знаєте що робити в разі поломки, як розібрати корпус зарядного пристрою і встановити новий запобіжник.

опублікував ProfiAppler

Вам також може бути цікаво

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика