Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як зайти в БІОС Lenovo G50 і інших ноутбуків серії

 1. Навіщо нам потрібен BIOS?
 2. різні конфігурації
 3. Фірмова кнопка NOVO
 4. Як зайти в БІОС, використовуючи одну кнопку
 5. Чому не виходить?
 6. Windows 10
 7. Командний рядок
 8. висновок

Ймовірно, кожному користувачеві сучасного ноутбука хоча б один раз за час використання було необхідно здійснити вхід в настройки БІОС. Така потреба, звичайно ж, не обійшла стороною і користувачів рішень знаменитої компанії Lenovo. Виробник випускає великий перелік моделей лептопів, а це призводить до різноманітності методів використання окремих функцій, в тому числі виклику настроечного екрану BIOS. Спробуємо розібратися, як зайти в БІОС Lenovo G50 - одного з найпопулярніших ноутбуків бренду. Ймовірно, кожному користувачеві сучасного ноутбука хоча б один раз за час використання було необхідно здійснити вхід в настройки БІОС

Навіщо нам потрібен BIOS?

Ноутбук випускається в різних модифікаціях. Навіщо може знадобитися знання того, як зайти в БІОС Lenovo G50 і інших лептопів серії? Безумовно, фахівці компанії Lenovo прагнуть надати споживачам своєї продукції досконалі рішення, які будуть вимагати в процесі експлуатації від власника мінімального рівня знань в питаннях налаштування і обслуговування апаратної конфігурації. При цьому потрібно розуміти, що жоден комп'ютер не може бути стовідсотково застрахований від прояву таких неприємних явищ, як критичні помилки і збої в роботі. Саме такі моменти диктують необхідність володіти інформацією про те, як зайти в БІОС Lenovo G50 різних модифікацій.

Саме такі моменти диктують необхідність володіти інформацією про те, як зайти в БІОС Lenovo G50 різних модифікацій

різні конфігурації

Незважаючи на те, що "Леново" випускає ноутбуки найрізноманітнішого апаратного наповнення, процедура входу в БІОС для них в цілому однакова. Для того щоб викликати функцію настройки, потрібно скористатися апаратними кнопками на ноутбуці або їх поєднаннями. Наприклад, є ноутбук Lenovo G50-70. Як зайти в БІОС? Необхідно натиснути на клавіатурі кнопку F2 або використовувати клавіші FN + F2 в момент включення комп'ютера. Варто зазначити, що в інших модифікаціях ноутбуки G50 від "Леново" вимагають від користувача тих же дій для виклику настроечного екрану. Тобто відповіддю на питання, що часто ставиться власниками, наприклад, Lenovo G50-30, як зайти в БІОС, буде використання аналогічних комбінацій клавіш, як і в моделі 50-70.

Фірмова кнопка NOVO

Одним з фірмових пропозицій Lenovo споживачам своєї продукції є ПО Lenovo OneKey Recovery, що представляє собою систему, створену для забезпечення резервного копіювання даних і їх відновлення на комп'ютерах, випущених під брендом Lenovo. У плані запуску налаштувань БІОС примітний апаратний компонент даної системи - клавіша Novo, розташована на корпусі ноутбука.

У плані запуску налаштувань БІОС примітний апаратний компонент даної системи - клавіша Novo, розташована на корпусі ноутбука

Як зайти в БІОС, використовуючи одну кнопку

Ймовірно, найпростішою відповіддю на питання про те, як зайти в БІОС Lenovo G50, буде виконання наступних кроків:

  Спочатку необхідно повністю вимкнути ноутбук. Для цього утримуємо клавішу «Харчування» не менше 10-15 секунд.Второй кроком для входу в BIOS є натискання кнопки NOVO на корпусі ноутбука. На ній зображена вигнута стрілка. Утримуємо клавішу NOVO протягом 1-3 секунд, а потім відпускаємо ее.Следствіем попереднього дії стане запуск ноутбука, а на екрані з'явиться маленьке віконце, за допомогою якого можна вибрати одну з трьох функцій.Для входу в настройки необхідно за допомогою клавіш із зображенням стрілок на клавіатурі вибрати пункт BIOS Setup. Після того як потрібний пункт подсветится, натискаємо Enter.Вход в BIOS виконаний.

Чому не виходить?

Може виникнути ситуація, коли віконце з вибором пунктів не з'являється. Перше, в чому слід упевнитися в такому випадку - це в тому, що лептоп був вимкнений повністю.

Другим моментом, що не дозволяє домогтися успіху, часто є «передержіваніе» або, навпаки, занадто коротке натискання кнопки NOVO.

Windows 10

Сучасні тенденції розвитку комп'ютерної галузі призвели до того, що більшість ноутбуків оснащуються новою версією системи управління настройками БІОС - UEFI. Крім різних додаткових функцій, це ПО для управління апаратною конфігурацією принесло можливість перезавантаження в BIOS прямо з операційної системи. Розберемося на прикладі Lenovo G50-30. Як зайти в БІОС, використовуючи можливості ОС Windows 10?

Як зайти в БІОС, використовуючи можливості ОС Windows 10

Щоб здійснити перезавантаження в екран налаштувань UEFI прямо з Windows 10, необхідно піти таким шляхом.

  Викликаємо екран «Параметри комп'ютера». Щоб це зробити, потрібно натиснути кнопку «Параметри», розташовану в меню «Пуск» У вікні «Параметри Windows» здійснюється перехід на вкладку «Оновлення та безпеку» Слід вікно носить назву «Відновлення» .Далі - натискання кнопки «Перезавантажити зараз» , розташованої у вкладці «Особливі варіанти завантаження» .Ноутбук перезавантажиться, і перед користувачем постане екран.

Далі слід зробити наступні дії:

  Вибираємо пункт «Пошук і усунення несправностей» .Переход в меню «Додаткові параметри» .Далі - кнопка «Параметри ПО UEFI» .Після натискання кнопки «Перезавантажити» ноутбук перезавантажиться в UEFI-BIOS.

Командний рядок

Для перезавантаження в екран, за допомогою якого здійснюється перехід в налаштування БІОС, крім вищеописаного методу можна застосувати можливості командного рядка. Для цього використовується команда: shutdown.exe / r / o

висновок

Таким чином, застосовуючи один з вищеописаних методів, кожен, хто купив ноутбук Lenovo G50, як зайти в БІОС, більше не запитає. Чи не правда, процедура зовсім нескладна?

джерело

Навіщо нам потрібен BIOS?
Навіщо нам потрібен BIOS?
Навіщо може знадобитися знання того, як зайти в БІОС Lenovo G50 і інших лептопів серії?
70. Як зайти в БІОС?
Чому не виходить?
30. Як зайти в БІОС, використовуючи можливості ОС Windows 10?
Чи не правда, процедура зовсім нескладна?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика