Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як правильно заряджати новий акумулятор смартфона?

 1. Як правильно зарядити новий акумулятор для телефону?
 2. Скільки потрібно заряджати новий акумулятор для телефону?
 3. Рекомендації щодо застосування акумулятора смартфона

З придбанням нового девайса кожен стикається з проблемою: як правильно заряджати новий акумулятор смартфона ? Від проведених дій надалі буде залежати тривалість терміну служби пристрою.

Як правильно зарядити новий акумулятор для телефону?

Висловлюють різні думки щодо того, як правильно заряджати акумулятор нового смартфона.

Прихильники першої точки зору вважають, що заряд акумулятора завжди повинен знаходитися в межах не нижче, ніж 40-80%. Ще одна думка полягає в тому, що заряд повинен повністю впасти, після чого слід зробити зарядку до 100%.

Для того, щоб визначитися, які дії вам здійснювати, слід дізнатися, до якого типу належить акумулятор вашого смартфона. Виділяють такі різновиди батарей:

 • нікель-кадмієві;
 • нікель-металогідридні;
 • літій-іонні;
 • літій-полімерні.

Нікель-кадмієві і нікель-металогідридні джерела живлення відносяться до попередніх його. Для них характерний так званий «ефект пам'яті». Саме щодо них діють рекомендації з приводу повної розрядки і зарядки.

В даний час смартфони укомплектовані сучасними літій-іонними і літій-полімерними батареями, які не володіють пам'яттю до заряду. Тому їх підзарядку можна здійснювати в будь-який час, не чекаючи, повної розрядки акумулятора. Не рекомендується ставити джерело живлення для зарядки на кілька хвилин, так як це буде сприяти тому, що він швидше вийде з ладу.

Скільки потрібно заряджати новий акумулятор для телефону?

Відповідь на питання, чи потрібно заряджати новий акумулятор телефону, полягає в різному алгоритм дій в залежності від типу джерела живлення.

Для гарної подальшої роботи нікель-кадмієвих та нікель-металогідридних батарей їх необхідно «розгойдати». Для цього роблять такі дії:

 1. Джерело живлення слід повністю розрядити.
 2. Після відключення телефону його знову ставлять на зарядку.
 3. До часу зарядки, вказаною в інструкції, рекомендується додати ще близько двох годин.
 4. Потім слід знову дочекатися повної розрядки акумулятора, і зарядити його. Цю процедуру проробляють близько двох разів.

щодо літій-іонни х і літій-полімерних джерел живлення ці дії здійснювати необов'язково. Їх не потрібно «проганяти» на повній зарядці.

Рекомендації щодо застосування акумулятора смартфона

Для того, щоб джерело живлення прослужив якомога довше, рекомендується дотримуватися наступних правил при проведенні його підзарядки:

 1. Регулярно здійснювати підзарядку, намагаючись не допускати повного падіння заряду. При цьому слід уникати частих короткочасних зарядок.
 2. Слід не допускати перезарядження батареї. Це можливо у випадках, коли для підзарядки потрібно кілька годин, а телефон буде на всю ніч. Такі дії можуть призвести до здуття акумулятора.
 3. Рекомендується раз в 2-3 місяці повністю садити нікель-кадмієвий і нікель-металогідридний акумулятор і заряджати його.
 4. Заряд літій-іонних і літій-полімерних акумуляторів рекомендується підтримувати на рівні 40-80%.
 5. Слід не допускати перегріву джерела живлення. Якщо ви це помітили, то потрібно відключити всі програми на гаджет, і залишити його в спокійному стані приблизно на 10 хвилин. Цього часу буде досить, щоб температура знизилася до кімнатної.
 6. В інструкції до смартфону зазначено точний час, яке буде достатнім для підзарядки вашої батареї.

Таким чином, правильне і дбайливе поводження з акумулятором смартфона буде сприяти його кращого збереження і продовжить термін його експлуатації.

Як правильно зарядити новий акумулятор для телефону?
Скільки потрібно заряджати новий акумулятор для телефону?
Як правильно зарядити новий акумулятор для телефону?
Скільки потрібно заряджати новий акумулятор для телефону?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика